Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elvesztettem vajon a szüzesség...

Elvesztettem vajon a szüzességem? További információ odalent

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a párommal ma először feküdtünk le. Nagyon fájt a behatolás, azt hittem meghalok, a fájdalomtól még sírtam is de a barátom nyugtatott folyamatosan.

A kérdésem: mivel nem véreztem, csak nagyon fájt a hasam, vajon átszakadt a szűzhártyám? Még most is, órákkal a dolog után is érzem, hogy fáj a hasam nagyon, és "ott lent" is. Nem vagyok benne biztos, hogy túlestem-e rajta.

Normális válaszokat légyszives.

Köszi :)



2012. júl. 17. 21:46
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Szia ! Köszi a tartalmas választ :) Jól felizgatott, az előjáték is remek volt. Látszik rajta, hogy nagyon igyekszik, hogy nekem jó legyen, és annyira sajnálom, hogy kicsit csalódottnak érezheti magát amiatt, hogy nekem fájt. Remélem a következők már élvezetesebbek lesznek :)
2012. júl. 17. 22:45
 12/14 Dionsyia ***** válasza:
Akkor meg csak nyugi. Ha ilyen érzékeny vagy, akkor később annál joban fogod majd élvezni, amint "bejáratódik" a nuni ;)
2012. júl. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
valószinüleg átszakadt, és természetes ha fájt és még valamennyire mindig fáj. a hüvelyednek is ez most egy ismeretlen dolog és van akinek az izmok elég feszesek ilyenkor még szükebb a hüvelyed stb. Hamér nem fáj probálkozzatok ujra ha van kedved, hidd el egyre jobb lesz. Nekem pl amikor elöször bemegy egy pillanatig mindig kellemetlen (pedig már 28 vagyok és voltam pár pasival) aztán utána már nem, ja és mestruáció után szükebb vagyok akkor egy pár mozdulatig kellemetlen. Nyugi majd hozzá szoksz Te is.
2012. júl. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Még mindig fáj egy kicsit.. Úgy fáj a hasam, mint amikor megvan :/ pedig még csak itt sincs az ideje h megjöjjön... amúgy az első után mennyi idővel kell próbálkozni a másodikkal? :)
2012. júl. 17. 23:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!