Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek lányoknál mennyi...

Szerintetek lányoknál mennyi a normális kor kb az első alkalomra? 16/L

Figyelt kérdés
2012. júl. 23. 15:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

20 év sztem is.

előtte értelmetlen. élvezet, de más semmi.

20 évre éretten azért teljesen más.

2012. júl. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

16-17-18-19 szerintem.

16/L

2012. júl. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
57%
Én 19 évesen vesztettem el, de 25 éves koromig várhattam az első orgazmusomra. Tehát szerintem én akkorra lettem érett rá.
2012. júl. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

manapság? 12 azt hiszem


egyébként meg akkor, ha egy lány nővé érett. de akkor szerintem még 30 évesen is szűz maradna a többség. őszintén, szerintem a mai lányok 20-25 évesnél korábban nem kezdenek el észhez térni. és arra kell vagy 5-10 év mire nőt faragnak magukból. igaz szűzen is lehet r**kodni...


kérdező:

rajtad múlik milyennek akarod az elsőt. laza kapcsolatnál oly mindegy, komoly kapcsolathoz meg szerintem az is kevés hogy épp "szeretitek" egymást. egyébként is teljesen mindegy, biztos, hogy nem az a srác lesz a gyerekeid apja, vagy egyáltalán minden gyerekednek ugyanaz lesz az apja...

ha meg komoly, megfontolt, előretekintő vagy, az nagyon meg fogja keseríteni az életed, mert rájössz majd, hogy a legtöbb fiú csak hazudik, és ha igazat mond, akkor sem megbízható. talán elkeseredettségedben pont olyannak adod oda magad aki egyáltalán nem fogja értékelni, és lelkileg is összetöröd magad.

nem lebeszélni/rábeszélni akarlak, egyik sem jobb. a középutat meg szűzk**ának hívják.

2012. júl. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
15-18 szerintem. Szerintem hülyeség 20-ig várni, ha már előtte késznek érzi magát. Eleve nem azért élvezhető 20 éves kor után a szex, mert 20 elmúlottál, hanem mert előtte már szexeltél és kitapasztaltad, mit, hogyan, hova, milyen erősen, milyen pózban, stb.
2012. júl. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
15. te is valami dugógép lehetsz
2012. júl. 26. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

az emberek nagy része dugógép

nézz meg 100 kapcsolatot, és számold meg 1 kezeden, ami nem a szexre alapul, vagy személyiségzavarokra. a lányok csak azért félnek tőle, mert fájhat, ezért néha leisszák magukat és egy vadidegennel lesz az első, úgy legalább nem érzik és nem emlékeznek rá...

2012. júl. 26. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.


és ezt 20 éves korod után nem lehet már megtenni?

eléggé butuska lehetsz..

2012. júl. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!