Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Én egy muszlim lány vagyok és...

Én egy muszlim lány vagyok és nem szűz nálunk ez nagyon fontos a hagyományunkban hogy az legyél és én már nem vagyok az. Az első alkalommal sem véreztem. Milyen módon tudnék újra vérezni és imitálni a szűzességet?

Figyelt kérdés
ez egy komoly kérdés és nagyon sok múlik rajta és ne írjatok hülyeséget köszi!!

2012. júl. 27. 14:17
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%
Én sem véreztem első alkalommal. Imitálni max csak úgy tudod, ha behatolásnál "megjátszod", hogy fáj...
2012. júl. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
79%
Semmit nem tudsz ez ellen tenni! Max annyit, ha úgy akarod előadni, hogy szűz vagy akkor fekszel le a muszlim srácal amikor megvan mert akkor véres lesz a izéja! Amúgy nem minden esetben vérzik a lány amikor elveszti a szüzességét az én párom annak idején nem vérzett és mi is furcsáltuk de utána jártunk! 24F
2012. júl. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
91%

[link]


rendelj szűzhártyát. Még vérzik is :)))

2012. júl. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
73%

Én sem véreztem. Sőt, szerintem kevesen véreznek. Alkati kérdés is. A szüzességed nem tudod visszacsinálni, de keress egy kedves magyar srácot, aki így is szeret. Ha én muszlim lennék, rég kikeresztelkedtem volna.


Sosem szabhatták meg nekem a hagyományok, hogyan éljek. :)

2012. júl. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
Köszi nagyon én is utána olvastam és tudom hogy nem mindenki vérzik de nekem muszáj és kell hogy vérezzek mert ha nem látja a vért akkor elválik és nem tudom megmagyarázni mert nem érti meg hogyvan van aki nem vérzik. A nőgyógyászt letudom fizetni meg minden de az aktus során akkor se tudok vért produkálni.. :( és erre kéne megoldás
2012. júl. 27. 14:24
 6/41 anonim ***** válasza:
41%
Lehet hülye ötlet de piros ételfesték vagy valami ami vérhez hasonlít esetleg művér bár nem tudom hol lehet venni kis zacskóba amit szétnyomsz a puncidnál és kész a vérzés!
2012. júl. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:

"Az első alkalommal sem véreztem."


Annyi nőtől hallottam már (és én sem, nem is fájt), hogy már megfordult a fejemben (ne nézzetek hülyének): mi van akkor, ha nem is minden nőnek van "szüzessége", csak egyeseknek?


Végül is, az egy vékonyka hártya, talán nem nőtt mindenkinek. Értek a bioszhoz, nem kinevetni! :) De tényleg elég gyanús. Nekem is mondogatták, hogy picit fájni fog, jön egy kis vér, és semmi.


Kérdező: sok dolog "muszáj", keress más utat. :)

2012. júl. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 nevem-senki válasza:
100%

Jobb ötletem nincs: vérkapszula

[link]


De nem értem, h -már ne haragudj a megfogalmazásért- minek kellett mellék@rni, ha tudtad, következményekkel kell szembenézned?

2012. júl. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább azt nem értem, miért a hagyományok mondják meg neki, hogy éljen.


Remélem azt nem írják elő, mikor vehetsz levegőt. :) Bocs, nem rosszindulat! :)

2012. júl. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
100%

Elválik?

Hát hozzá se menj! Keress olyat, akit ez nem zavar.

2012. júl. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!