Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Én egy muszlim lány vagyok és...

Én egy muszlim lány vagyok és nem szűz nálunk ez nagyon fontos a hagyományunkban hogy az legyél és én már nem vagyok az. Az első alkalommal sem véreztem. Milyen módon tudnék újra vérezni és imitálni a szűzességet?

Figyelt kérdés
ez egy komoly kérdés és nagyon sok múlik rajta és ne írjatok hülyeséget köszi!!

2012. júl. 27. 14:17
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
100%
A 10f csak vicc volt, azt hittem, értitek!!! Én elég későn kezdtem.
2012. aug. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
22%
Azért én sem hittem el!
2012. aug. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
24%

Te kis huncut! xDD


amúgy aztmondod hogy szűzvagy csak megujjaztad magad sokszor és te lyukasztottad át magadnak ! :D

2012. aug. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:

Az a gáz itt, h nem látni pasi vagy csaj írt. :(


Lehet, h huncut vagyok, de csaj nem... Khmmm... :-D

2012. aug. 4. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
22%

Sport miatt az erőlködéstől is elszakadhat a szűzhártya.


Sajnállak, hogy ilyen szabályok szerint kell élned!


Szúrd meg az ujjad, vagy vágd meg pengével, hagy vérezzen (de ne mélyen!) mikor nem látja a párod, mondjuk, mikor elalszik. Vagy hallottam olyat, hogy állati vért fecskendeznek az ágyba, szerintem, még a meggylé is teljesen jó, csak ne legyen sok (elég pár csepp).

2012. aug. 5. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
29%
ha komolyan veszed a vallást és tudsz a következményekről akkor miért teszel olyan gyalázatos dolgokat amiket a kaafirok?? Allah lát és tud mindent ha ezt meg is úszod és a jövendőbeli férjed nem fog róla tudni de Allah fog féld az ítélet napját,mert gondba leszel! ha pedig nem érdekel a vallást és nem féled Allahot akkor ne nevezd magad muszlimnak nekem eszembe sem jutna ilyen dolgot tenni Alhamduillah pedig 15 éves vagyok
2012. szept. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
van egy gyogyszer amit be lehet helyezni aktus elot t30 percel garantaltan verezni fogsz Itt hollandiaban felirjak a nodokik pont muszlim lanyoknak talaltak ki a csaladi becsulet csaladi bosszu alszemermes kepmutato ferfiak akik csak verzo szuzeket akarnak es a verzo szuz mitosza es hasonlo baromsagok miatt.Keress ra a netten sok sikert es kitartast egy ilyen nogyulolo kulturaban.
2012. szept. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
33%

Assalamu Alaykum!

Én is muszlim vagyok, 16 éves, és lány.

Én még szűz vagyok, és az is maradok házasságig természetesen. Szintén tartok tőle, hogy mi lesz, ha nem fogok vérezni, de azért remélem, sikerül majd kifognom egy okos férfit, aki ismeri az emberi biológiát annyira, hogy tudja, hogy nem törvényszerű a vérzés.

Ha tényleg muszlimnak érzed magad, akkor miért csinálsz haraam dolgot? Ha megbántad, amit tettél, fohászkodj, és Allah megbocsát insha Allah. De ezt visszacsinálni nem lehet.

Salam Alaykum!

2012. szept. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
64%
sok becsuletes muszlim szuz lanyt ismerek akinek a szuzhartyaja erintetlen de fenekbe szexeltek es szajjal szexeltek de szuzek. hat kepmutato ha valaki a vallast igy ertelmezi.Ha ez a no erteke akkor megette a fene az egesz nagy hiteteket keress egy normalis nem muszlim ferfit aki erti az ember esendo es tevedhet eleteben foleg ha fiatal.
2012. szept. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
22%

Utolsónak üzenem, hogy muszlim nő csak muszlim férfihoz mehet feleségül.

Üdv.: A 16 éves lány.

2012. szept. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!