Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Én egy muszlim lány vagyok és...

Én egy muszlim lány vagyok és nem szűz nálunk ez nagyon fontos a hagyományunkban hogy az legyél és én már nem vagyok az. Az első alkalommal sem véreztem. Milyen módon tudnék újra vérezni és imitálni a szűzességet?

Figyelt kérdés
ez egy komoly kérdés és nagyon sok múlik rajta és ne írjatok hülyeséget köszi!!

2012. júl. 27. 14:17
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
Beszélj plasztikai sebésszel
2012. júl. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 Golan Trevize ***** válasza:
Csináljátok menzesz alatt...
2012. júl. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 TheHutyutyu ***** válasza:
21%
Elvesztetted a szüzességedet?? ezért Allah verjen meg téged XD
2012. júl. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
100%

Réges rég a keresztény Magyarországon is nagy divat volt a nászéjszaka után körbehordani a véres lepedőt, akkor is komoly dilemma volt ez. Nem tudom, hogyan tudnál ezen segíteni, sry.


Amúgy volt erről egy vicc is, amikor a menyasszony bepánikol, mert nem vérzett, ezért összefesti a lepedőt, csakhogy tévedésből ételfestéket használ. A falu értetlenül áll, mire az egyik megszólal: "hijnye, ez osztán a kemény legíny, úgy megb*szta, még az epéje is elfakadt szegín lyánynak".

2012. júl. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
100%
*tévedésből zöld festéket (fogalmam sincs, miért ételfestéket írtam :S)
2012. júl. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
Szia, figyelj, miért fontos hogy vérezz, én sem véreztem, ez nem törvényszerű:S:S
2012. júl. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
100%

A plasztikai sebészek csinálnak szűzhártya helyreállító műtétet. Csináltasd meg Te is! Ha megműti akkor lehetséges, sőt szerintem biztos, hogy utána a második alkalomkor már vérezni fog.

Hová való a vőlegényed? Miért nem értené meg? Vagy a véres lepedőt körül hordozzák majd? Egyes muzulmán országokban ez a szokás. Előtte nem vizsgál majd meg a bába, vagy a férjed nő rokonai? Mert ez is szokás egyes vidékeken. Így viszont kizárt az imitálás!

2012. júl. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
100%

Hm. A muzulmán nem helytálló megnevezés, könnyen lehet, hogy valaki megsértődik rajta...


Ezek szerint muszlim férfihoz akarsz feleségül menni, és a vallási előírásokat is szigorúan betartjátok? Mert azt gondolom, hogy csak ebben az esetben nem lehet ezt megbeszélni...

2012. júl. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
Na hát, téged sem fog tudni eladni az apád kecskékért!
2012. júl. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 Hanariko ***** válasza:
azt írtad, az első alkalommal se véreztél. szóval ha most szűz lennél tényleg, akkor se véreznél...
2012. júl. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!