Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen volt az első csókod a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az első csókod a jelenlegi barátoddal? Menyi idő után? Hogyan csattant el?

Figyelt kérdés
2010. nov. 7. 14:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez statisztikai célokat szolgál?
2010. nov. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
fiú vagyok és lány barátommal csattant el :D és jó volt :D
2010. nov. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2. randin csattant el és hát külön története van... egyik közeli ismerősünk elhunyt és az ő búcsúztatóján együtt sírtunk...de akkor már együtt voltunk. gyengéden átöleltük egymást "emlékeztünk" és hát elcsattant... jó volt, ez olyan ismerkedős csók volt, szokatlan de jó
2010. nov. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

óóh hát a mi első csókunk nagyon nehezen jött össze :$

a fiúval már hónapokig csak kettesben jártunk ki, mindig együtt voltunk egyszer nálunk is aludt mikor a szüleim nem voltak otthon és sosem történt köztünk semmi!!!

kb egy két szájra puszi de úgy tettünk mintha nem történt vna semmi :$ aztán egy szép pénteki nap kis iszogatás mellett el csattant a nagy csók amit mint így utólag kiderült mind a ketten akartunk..csak féltünk :$ a dolog ott volt bonyodalmas hogy az egyik haverjával jártam :S

de a végére minden rendbe jött és most dúl az a bizonyos szerelem :$:)

2010. nov. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

rögtön az első randin :) ültünk egymás mellett a padon, beszélgettünk és egyszer csak megcsókolt. jó volt :)

bár mi már előtte is ismertük egymást kb 2 éve. egy ismeretlennek nem engedtem volna meg.

2010. nov. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
1 nap ahogy taliztunk^^
2010. dec. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
amikor osszejottunk. megmondtam neki, hogy szeretem, ès az volt rà a vàlasza, hogy megcsòkolt, majd mondta, hogy o is :)
2010. dec. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
"nagyon jó"
2010. dec. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Bonyolult torténet. 4-szer jártunk , es negyedszerre kb. egy év után, de az már nagyon jó volt, és aztán már gyakrabban.
2010. dec. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
3. randin egy padon ültünk és beszélgettünk.. mondtam neki hogy fázom átölelt és megcsókolt:$ csodálatos volt<3
2010. dec. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!