Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek elvegyem a szexpar...

Szerintetek elvegyem a szexpartnerem lányának szüzességét, ha ő kért meg rá?

Figyelt kérdés

Adott egy 36 éves nő aki elég könnyűvérű. Pár hónapja tart a viszonyunk, laza és nyitott szexkapcsolat. Neki van egy 16 éves lánya, aki most éli ki a szokásos kamaszos bánatait és a partnerem már elég nehezen bírja idegekkel. Ő vetette fel, hogy mit szólnék hozzá, ha elvenném a szüzességét, mert a lányával beszélt róla és ő benne lenne. Kicsit meglepődtem, pedig nem vagyok konzervatív. A lány egyébként nagyon szép.


34F



2012. aug. 3. 00:28
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
81%
Dugd meg az anyját, aztán a lányát. RESPECT :D
2012. aug. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
29%
Légy férfi,tedd amit tenned kell!! xD
2012. aug. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
88%
remélem,,,lesittelnek érte!ott majd kapsz nyomó segítséget!nem értem?hogy juthat férfi idáig....megyek okádni!!!
2012. aug. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
Vigyázz, nehogy elkezdjenek zsarolni. Följelentenek később, ha nem perkálsz nekik.
2012. aug. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim válasza:
79%

Hogy lehetsz ekkora mázlista, ember! :D


De mégis valami azt súgná nekem, hogy ez nem helyes, de én nem te vagyok, szóval neked kell döntened!

2012. aug. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 Mókusgyilkos ***** válasza:

hát először is az anyja 1 ordas nagy qrva XD a lánya se különb. ugyan akkor ő még kölyöknek mondható ha ez nem okozna benne maradandó törést akkor naon meglennék lepve..


más részről viszont ha ilyen szűz ri.. akkor megérdemli a sorsát.. elvedd-e a szüzességét? 2V1 apám minimum! alább ne add :)


[nem kétlem h nagy az isten állatkertje alacsony a kerítés nyitva van a kapuk útjelző táblák és szét szórt kaja mindenfelé és persze trambulinok a kerítésnél de ez azért mégis csak fake gyanús :D m1 ha az ha nem a válaszom megvolt és egész érdekes dilemma.]


squirrels must die!

2012. aug. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
adj neki
2012. aug. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
82%
Csak aztán nehogy ez legyen a vége:) http://www.youtube.com/watch?v=vpJ5X_rPiEI
2012. aug. 3. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 omba ***** válasza:
100%
Csináld föl, vedd el, és akkor lesz egy fiatal feleséged, meg egy frankó anyósod!
2012. aug. 3. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
46%

ez a kérdés komoly?

nem kéne, lelki törést okozna a lánynak.

de kicsit hülyéskedhetnél, játszhatnál vele, úgy ami ártatlan lenne, mégis talán boldogabb lenne a lány h egy pasi hülyéskedett vele.

2012. aug. 3. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!