Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek elvegyem a szexpar...

Szerintetek elvegyem a szexpartnerem lányának szüzességét, ha ő kért meg rá?

Figyelt kérdés

Adott egy 36 éves nő aki elég könnyűvérű. Pár hónapja tart a viszonyunk, laza és nyitott szexkapcsolat. Neki van egy 16 éves lánya, aki most éli ki a szokásos kamaszos bánatait és a partnerem már elég nehezen bírja idegekkel. Ő vetette fel, hogy mit szólnék hozzá, ha elvenném a szüzességét, mert a lányával beszélt róla és ő benne lenne. Kicsit meglepődtem, pedig nem vagyok konzervatív. A lány egyébként nagyon szép.


34F



2012. aug. 3. 00:28
1 2 3 4
 21/32 anonim válasza:
Lehet ebből még anyja-lánya egyszerre akció is,mindent bele.
2012. aug. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Légy észnél! NE tedd.
2012. aug. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

Most írhatnám a "ha nem dugod meg, akkor MELEG vagy"-ot, de tekintve a lány korát, tedd amit jónak látsz.

A te szemszögedből rosszul úgysem sülhet el, mert ha tegyük fel megteszed, akkor lesz egy jó napod.

Amennyiben nem, azon fogsz rágódni hogy megtehetted volna, de a lelkiismereted tiszta lenne.(vagy mi)

A legrosszabb amit tehetsz, ha nem teszel semmit se.(hajrá!)

2012. aug. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Te vagy csak poénkodsz, vagy tényleg ennyire élhetetlen vagy ha ilyet megkérdeztél. :D
2012. aug. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
ülj fel a triciklire :D
2012. aug. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
és akkor a tiéd lehet a bajnoki öv xD
2012. aug. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Ha megteszed a lány, még az anyjánál is nagyobb k...a lesz. Ha lehetőségem lenne rá, és annyira beteg lennék mint te, megtenném:)
2012. aug. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Na, megdugtad? :D
2012. aug. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

szerintem keress egy szép, erős fát és gumipókozd fel magad rá..de úgy a nyakadnál fogva

komolyan mi a f*szom folyik ebben a rohadt országban?

2012. aug. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Én tudom utolsó!

Sőr, bor, pálinka. Ne füstölögj, mert ronda vénasszony lesz belőled! Ezt akarod? Na ugye...:D

2012. aug. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!