Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan gondolkodnak a fiúk erről?

Hogyan gondolkodnak a fiúk erről?

Figyelt kérdés
A fiúknak zavaró hogyha a lány már nem szűz? Ha igen/ nem miért? Lehet esélye egy tartós kapcsolatra egy ilyen lánynak? Ez valamiféle szabály hogy a szűz a nem kur*a?

2012. aug. 5. 00:02
 1/4 anonim válasza:
100%
És arról mit gondoltok,h egy csaj 14 és már nem szűz?-.-
2012. aug. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Ez korfüggő :D Ha pld 13 éves csaj nem szűz az elég durva vagyis elég nagy K...a :D (feltéve ha nem megerőszakolták. De ha egy 17-18-19 éves lányról van szó aki nem szűz és nem feküdt össze fél várossal akkor miért lenne ku*va? :D Vagyis korfüggő és mennyiség :DDDD
2012. aug. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 delusion válasza:
100%

Hát én így 19 évesen már nem várhatom el egy 18-21 éves lánytól, hogy szűz legyen (nem mintha ez lenne a fő szempont). Nem ismerkedek 14-16 évesekkel, de nem lenne túl jó jel, ha valaki 14 évesen már nem lenne szűz. Persze nem jelent semmit, de nekem akkor sem tetszik ez a gondolat.


Nincs semmilyen szabály arra hogy a "ki qrva" meg ki nem, nagyon gyorsan kiderül, ha valaki az, ez nem feltétlen olyan dolog, amit mindenki tud rejtegetni. A "nagy számok törvényét" azért figyelembe kell venni, ha végignézek azokon az ismerőseimen, akik anno nagy eséllyel 13-15 évesen már elvesztették, akkor nem látok túl sok fényes karriert...


Ez nem zár ki semmit sem, csatlakozok az előttem szólókhoz, a "mennyiséget" :-) is figyelembe kell venni.

2012. aug. 5. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
74%

Ismerek olyan lányt, aki 19 éves, szűz, de legalább 6 (akikről biztosan tudok) pasival volt már anál, orál és 69 és még tudja a fene mennyi, mert elég bulizós. Legalábbis a volt, míg rá nem kattant a Facebookra. Mivel interneten keresztül nem lehet elveszíteni, esélye van arra, hogy évek múlva összejön egy balek pasival, akinek előadja a szüzet és mélyen hallgat a riherongy múltjáról.


De olyan lányt is ismerek, aki 21 éves és eddig még csak vibrátor járt benne, emiatt már a szűzhártyája nem ép, de szerintem csókolózni sem csókolózott még életében. Ő nagyon szép lány lenne, de 16 éves kora óta rohamosan romlik a külseje, mert nagyon elhanyagolja magát, már 15-20 kilót is felszedett, szemöldökét sem szedi, hónalját és a lábát sem borotválja már.

2012. aug. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!