Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egyetemen nagyon ritka a szűz...

Egyetemen nagyon ritka a szűz lány?

Figyelt kérdés
2012. aug. 20. 23:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
nem ritka csak keresni kell
2012. aug. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

szerintem magára gondolt nem ?

hogy gáz-e hogy egyetemre megy és még szűz

szerintem nem az

márha ez volt az igazi kérdés

2012. aug. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Az miért lenne gáz ugyan!?

Bár egyénfüggő, nekem nem gáz, hogy az vagoyk: én választottam ezt. De itt nem hinném, hogy rejtett kérdésről van szó, engem is érdekelnek az ilyenek, mert őket még nem használták ki: szsóval érintetlenek. (e értsétek félre, akik nem szüzek azokat sem biztos, hogy kihasználták már, de a szüzeknek szinte felbecsülhetetlen értékük van ennyi idősen).

2012. aug. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Igen,én például Halak vagyok! :P
2012. aug. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nos tegnap értem haza a gólyatáborból, és van 1szűz lányka, aki osztáyltársam lesz. Nagoyn jó kiscsaj, olyan értelmesebb fajta.

Ki tudja még, mennyi van körülöttem:D igaz ő is csak 18mint én, de akkor is van:D

(korábbi válaszoló voltam)

Rólam nem hitték el, hogy az vagyok a sok meztelenkedés, és a túl sok vagánykodás, a zsír kommunikációs készségem, és a tökéletességem maitt:S

2012. szept. 1. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!