Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondja itt a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja itt a lányok nagyobb része, hogy bejönnek nekik a macis fiúk (van akinek bejön, de ritka)? Mikor ha kimegyek az utcára, akkor majdnem az összes lány a díszpintyekkel mászkál kézen fogva.

2012. márc. 11. 16:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
28%
Mert te csak egy túlsúlyos tini vagy. Majd ha sok pénzed lesz akkor átmennek hozzád.
2012. márc. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Kb 10 ből 1 nek vagy 2 nek van macis párja.
2012. márc. 11. 16:30
 3/16 anonim ***** válasza:
Én vékony vagyok, mégsem buknak rám a csajok, szóval elég a sírásból. A nőknek férfi kell, nem egy nyavalygó kisfiú. Amúgy meg le lehet fogyni.
2012. márc. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ez olyan dolog, hogy a macis jön be nekik, viszont a díszpintyekkel fognak elmenni. :) A sok zsírt nem szereti senki sem, csak valaki toleránsabb vele kapcsolatban. Ép testben ép lélek! Sportolj Te is és lesz nőd. Ha a gép előtt tespedsz egész nap, akkor nem igen fogod a nők fantáziáját megmozgatni.
2012. márc. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

..ha jól érzed magad úgy ahogy vagy...akkor ne törődj semmivel....hidd el,biztos te is be jössz valakinek...azt mondják elhizott tini vagy:),gyere el velem én rakatok gyomorgyűrűt..ha kedvet kapsz és kell is..te is megcsináltatod,majd kiröhögjük ezt a sok kocsogot aki le dagadt tiniz,meg csúfol....ÉS akkor majd mindenki BEKAPHATJA!!!!!!!!!!!!(és ezt nem értük,hanem magadért)

U.i.:Egy szintén dagadt tini(lány)!!!!!!!!!!!DE NEM SOKÁIG!!!

2012. márc. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

ugye tudod, hogy a gyomorgyűrű aránytalanul fogyaszt?

Szóval egy feszesítő műtét kell majd hozzá, mert különben úgy nézel ki vele majd, mint aki 3 számmal nagyobb bőrt vett fel reggel. :/

2012. márc. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%

Nekem volt macis barátom, MEDVE ÚR volt a beceneve. Ő elég magas is, impozáns.

Mondjuk attól függ kinek mi a macis.


És amúgy te mi alapján minősítesz valakit díszpintynek?

Ismeretlenül vonsz le általánosítást, azért inkább ez a gáz, nem a testsúlyod.

2012. márc. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Kedves 3-as, teljesen igazad van. Végre egy srác, aki nem siránkozik és hibáztatja az összes nőt, amiért neki nincs barátnője.

Én úgy gondolom, hogy nem a nők hibája az ha valaki nem jön be nekik, ahogy a férfiaké sem, ha mondjuk én nem jövök be nekik... Mindenki keresse magában a hibát, csak azután ítélkezzen!

2012. márc. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
95%

Kedves Kérdező! De azért Neked természetesen vékonycsinoshűségeskedvescsendesszéptoleránsokos barátnő kell?

Akkor meg el kell kezdeni összeszedni magadat.


Egy díszpinty

2012. márc. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
...ha rá mozog az ember akkor jobban visszahuzodik..de igen tudom....ha műtét kell,műtét lesz...de egyenlőre örülnék ha sikerülne maga a fogyás,utána ráérünk ezen agyalni...
2012. márc. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!