Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha egy srác még 26 éves és...

Ha egy srác még 26 éves és van is egy lány, aki le akar vele feküdni, de nem tudja a lány, hogy még szűz a srác (a lány is az, ő 21), akkor hogy mondja el a lánynak a srác, hogy még-ő is szűz?

Figyelt kérdés
Mert gondolom egy 26 évesről már azt hiszi, hogy már nem szűz. Biztos meg is fog lepődni, ha megtudja. Lányok, ha ti ebben a helyzetben megtudnátok a kiszemelt fiútól, hogy ennyi idősen szűz, akkor is lefeküdnétek vele? Örülnétek neki, vagy lenéznétek (elillanna a felnézés, a vonzódás)? 26/F
2012. szept. 3. 19:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
47%
Nehogy elmondd neki! Én nem vesztettem volna el a szüzességem ha elmondom a lánynak. Mert rákérdezett és azt mondta azért mert nem akarna szűzzel, szóval nem mondtam el neki és a végén azt mondta, hogy jobb volt mint a többi pasival. És azóta is csak dugunk, teljesen begerjedt. Na a lényeg ne mondd el, a dolog úgyis jön magától.
2012. szept. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
29%
ja csajnak ilyet sose mondunk.mondja,hogy nincs sok gyakorlata,vagy,hogy béna lesz,vagy kutyaf@sza,de azt,hogy szűz vagyok azt semmi képp.legfeljebb utána.
2012. szept. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
45%

Csak nem debreceni vagy?

Szerintem ne mond el, kicsit lelombozna, illetve nem is nagyon érezném "biztonságban" magam az illetővel és egyből arra gondolnék, hogy ha ilyen idősen még szűz, akkor tuti van valami bibi vele.21/L

2012. szept. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
100%

Ha igazán szeretném, akkor természetesen nem zavarna, hogy még szűz! :)

20 l

2012. szept. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat! Főleg, hogy nem lettek elhülyéskedve, mint ahogyan azt itt a legtöbb kérdésnél szokta a tömeg...


Akkor talán az lesz a legkorrektebb, ha nem mondom meg neki. Ha meg rákérdez, akkor csak sejtelmesen válaszolok. ;)

A végen pedig elárulom neki, és azzal az indoklással, hogy azért nem árultam el neki, mert nem akartam, hogy most ezen rágódjon, mert azt szerettem volna, hogy neki minél jobb legyen és ne kelljen emiatt aggódnia! AMI IGAZ IS!!!


Köszönöm a segítségeket!


Persze azért a további véleményeket/javaslatokat is szívesen várom! :)

2012. szept. 3. 21:10
 6/22 anonim ***** válasza:
72%
Ha ö is az és nem titkolta akkor megérdemel annyit hogy te is őszinte legyél hozzá. Szóval nyíltan meg is mondhatod neki.
2012. szept. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0%

ha elmondod a vonzalom nagy vésze eltűnik, sztem utána se mond el mert bénának tarthat, akármennyire is szeret...

f19

2012. szept. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
96%

Nem értem, hogy ezt mért nem lehet a másiknak elmondani. (??) Szánalmas világot élünk.

<Örülnétek neki, vagy lenéznétek (elillanna a felnézés, a vonzódás)?>

Ott nagy probléma van egyesek fejében, ha emiatt lenéznek bárkit is, esetleg csak a szüzesség ténye miatt "elillan a vonzódás".

Sokszor érzem úgy, hogy rossz világba születtem... Vagy csak szimplán más dimenzióban élek, mint itt sokan mások.

21L

2012. szept. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Én sem mondtam el anno. Nem is volt valami nagy alakításom, de ki tudtam dumálni.

Voltam már annál bénább is új partnerrel.

2012. szept. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Arra most igazán kíváncsi lennék, hogy volt-e olyan férfi, aki elmondta a nőjének, hogy ő még szűz és nem utasította őt el...


Vajon van ilyen?

2012. szept. 4. 01:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!