Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon sokat számítana a...

Nagyon sokat számítana a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy a péniszem normál állapotban nagyon nagyon pici...

ha erekcióm van majdnem a 4szeresére nő, sőt akár lehet, hogy tovább is!

Ugyan felállva sem valami nagy, de ha nem áll fel végkép pici, ez a méret is fontos, vagy csak az, amit felállva lát?

illetve balra és felfelé hajlik kicsit, amitől elvileg neki kellemesebb, ez kompenzálhatja?

17, még nem csináltuk, csak tervezzük...


2012. szept. 4. 14:41
 1/6 anonim válasza:
Mutattad már neki?
2012. szept. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt a barátnődnek kell tudnia, de szerintem ha 17 évesek vagytok, akkor főleg erektált állapotban fogja látni.:)) Hogy utána összemegy, az szerintem egyáltalán nem gáz, nem mindenkié egyforma!
2012. szept. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Van vérpénisz és húspénisz, te az elobbibe tartozol...a vérpenisz normál állapotban kicsi, és erekciokor többszörösére tud nőni. Szóval ne aggódj, ez teljesen normális.

18/N

2012. szept. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, csak azért voltam rá kíváncsi, mert néha a zuhany alatt is elszégyenlem magam, hogy mekkora, de ha olyanja van akkor nagy...
2012. szept. 4. 16:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor meg ne parazz már :D Nem az a lényeg, hogy mekkora állva? :)
2012. szept. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Cicuskaaa123 ***** válasza:
A barátomnak is pici, amikor nem áll fel neki:) Ne parázz ^^
2012. szept. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!