Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez megcsalásnak számítana?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megcsalásnak számítana?!

Figyelt kérdés
Anyámnak van egy élettársa és hát nem úgy tekint rám, mintha a nevelőlánya lennék. Ma este nem olyan rég felajánlotta, hogy megmasszíroz. Jó mondom, ebben semmi rossz nincs. Csak ebből nem masszírozás lett, inkább mondhatni "nekem esett". Olyan helyen volt a keze meg a nyelve, ahol nagyon nem kellett volna. Az a legdurvább, hogy le sem tudtam egyszerűen állítani, teljesen tehetetlen voltam, megmozdulni sem tudtam. Van barátom, akit imádok és soha-soha nem akartam megcsalni. :(( Nagyon szeretem!! Hogy nézzek így a szemébe, ha találkozunk? Megmondani nem mondhatom meg, mert még képes kárt tenni magában. Mit tegyek? Normális válaszokat kérek, előre kijelentem!!!
2012. aug. 15. 20:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Úristen..pasas mennyi idős? Te nem tudtál, vagy nem akartál tenni ellene valamit?
2012. aug. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Lilith1994 ***** válasza:
Ha nem tudtad le állítani akkor, ez erőszaknak is majdnem számíthat(szexuális zaklatás). Fel is jelentheted szerintem, és a barátodnak igenis mond el.
2012. aug. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Lassan 56 lesz... akartam én, semmiképp nem akartam ezt barátommal tenni, de egyszerűen megmozdulni nem tudtam.:(
2012. aug. 15. 21:02
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem megmozdulni kell, hanem felkiáltani, hogy "mi a frászt csinálsz?" és felugrani. Gondolom nem próbálkoztál olyan erősen, ha nem értett a jelből és akkora erőszak sem lehetett, hogyha nem akadtál ki, hanem azon jár az agyad, hogy most megcsaltad a párodat...
2012. aug. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Hanariko ***** válasza:

"Olyan helyen volt a keze meg a nyelve, ahol nagyon nem kellett volna"

A NYELVE???? Hogy a jött a képbe a nyelve?

Amúgy ez nem megcsalás, gondolom erősebb volt nálad, azért nem tudtál mozdulna.

Mégegyszer ne maradj vele kettesben, semmit ne fogadj el tőle és sztm mond el anyudnak.

Ha tovább erőszakoskodik akkor a barátodnak is elmondhatod, ez nem megcsalás a te részedről.

2012. aug. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

A számba dugta a nyelvét, de én nem csináltam semmit! Amúgy igen, elég erős én meg kis erőtlen, vékony lányként...:(

Én nem tudom, megcsalásnak érzem, de igazad legyen, mert soha nem tennék vele ilyet.:( Most totál depresszióba estem.:((

2012. aug. 15. 21:15
 7/10 Feri921103 válasza:
jaj már komolyan, mi ez a nyálazás.... engedjétek meg, hogy egy kis tisztaságot hozzak ide, elsőnek is... milyen szinten kérdezed a megcsalást, testi, vagy érzelmi?? mert érzelmi szinten, mivel nem ellenkeztél pedig ahogy egy elöttem megszólaló is mondta, szólhattál volna, semmibe nem fájt volna..... szóval erről ennyit... a testiről meg annyit, hogy a nyelv dolog nekem is ütött, talán ezzel kellett volna kezdened, na de ha a kezével illetve a nyelvével nem érintett elsődleges, avagy másodlagos nemi jellegeket. akkor szerintem szó nem lehet erről.. hanem csak egy túlértékelt maszírozásról...
2012. aug. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Eleve mi a f.a.sznak engedted meg a nevelőapádnak, hogy megmasszírozzon??

Amúgy meg mondj el anyukádnak, hogy a pasija egy perverz f.a.szfej.

2012. aug. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Nacui ***** válasza:

1. A barátodnak igen is mond meg! Ha később tudja meg, azt fogja hinni, hogy valami hülye storyt találtál ki, hogy elfedd a megcsalást (ami valójában nm megcsalás volt)


2. Anyádnak mond el micsoda disznóval van együtt, hidd el azonnal megszabadultok tőle.


3. Ez alapból szexuális zaklatás, illetve ha 18 év alatt vagy még pedofilizmusnak is számít. Jelentsétek fel, azonnal!

2012. aug. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 derp. válasza:
Mondd el anyukádnak...
2012. aug. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!