Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan juttathatom túl a...

Hogyan juttathatom túl a kezdeti nehézségeken? Tapasztalatok érdekelnek lányoktól!

Figyelt kérdés

21éves a barátom, én 19 vagyok.

3hónapja vagyunk együtt, 1hónapja lefeküdtünk vagyis akkor volt az első próbálkozás, azt hittem az idegesség miatt élvezett el a behatolás előtt, aztán később sikerült eljutni odáig hogy már rendesen feláll magától neki, behatolás és pár lökés. De aztán elmondta, mellékesen én meg már rég nem vagyok szűz, hogy én vagyok neki az első szexben. Kicsit megijedtem mert egyszer már megtörtént velem (megtanítottam sokmindenre, igaz magától is tanult, más volt, és kiderült hogy megcsalt). Most ő teljesen tapasztalatlan, és nem tudom hogyan kezdjek bele. Nagyon padlón is van emiatt.


2012. szept. 8. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Én ezért nem szívesen kezdek szűz srácokkal, mondhat akárki akármit. Szeretem jól érezni magamat az ágyban, nem pedig "birka pásztort" játszani, aki megtanítja az illetőt a hogyanokra és miértekre. Tiniknél ez még nem éleződik annyira ki, de pl már nálatok is, ha neked volt több partnered, neki egy sem, akkor neked nagyobb igényeid vannak, amiből lehet lefaragni, lehet tanítgatni, de általában egy nő nem erre vágyik. Lehet lepontozni ezen kijelentésem miatt! :)


Egyébként pedig, hogy némi hasznos tanáccsal is szolgáljak, pl az is megoldható, hogy először egy kis orális játékkal kezditek, amikor ő elmegy, aztán mire aktusra kerül a sor talán már kicsit tovább bírja.

Az is lehet egy megoldás, hogy nincs a részére nincs különösebb előjáték és megbeszélitek, hogy próbálja tartani ameddig csak lehet.

Kérdezz rá nála is, hogy szerinte mivel tudnál segíteni neki. Majd belejön!

2012. szept. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekünk is nehezen indult az elején bár én szűz voltam a barátomróll úgy tudtam nemaz de végül kiderült h mégis. Nehéz volt előssör az első pár alkalommal nekünk is voltak ilyen gondjaink hogy nehezn állt fel vagy éppen túl hamar ment el ezt majd idővel kitapasztaljátok hog neki és neked is hogy legyen igazán jó jobb elősször csak összebújni csókolózni és hagyni hogy közben izguljatok fel kicsit hagyd ellazulni nem kell rögtön egyből az elején sexelni. Legyen petting húzzátok egymás agyát ha kell előtte elégítsétek ki egymást és csak utána sexeljetek. Esetleg ha miközben már csináljátok úgy érezné hogy el kell mennie álljatok le egy kicsit és hagyd hogy kényeztessen. Akkor talán tovább bírja és neked is jobb lesz.
2012. szept. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyet értek az első válaszolóval, de szerintem a pasin is sok múlik.:)

A barátom 18 volt mikor velem elveszítette. (Előtte hosszabb kapcsolatom volt mással és vele veszítettem el.) Na de a lényeg. A párom abszolút nem volt megijedve. Nem kellett elmondani a miérteket, meg hogy mit hogyan kell csinálni. Tudta, hogy hova nyúljon, és hogy kényeztessen. Jó persze hamar elment, de 10 perc után nem volt probléma.:) És többször rákérdeztem, hogy biztos szűz volt-e még?!:) És azóta is együtt vagyunk.:) és egyre jobb és jobb a szex, a 2 év alatt.:)

Szóval, a párod is kicsit jobban merne hozzád érni lehet nem lennének ezek a problémák.:) Beszéld meg vele a dolgot, mert később rosszabb lesz. De egyszer minden pasi ráérez:) Sok sikert!19/L

2012. szept. 9. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én igazából azt hittem hogy nem az, ha nem mondja nem veszem észre, azt hittem az idegesség okozza a gondot, annyira jól tudta szinte egyből hova kell nyúlni és hogyan, hogy húú :$

Ma ő kezdeményezett ezzel kapcsolatban beszélgetést és elmondta hogy azt akarja hogy nekem legyen jó, de aztán megbeszéltük hogy egy ideig legyen önző, bízza rám magát, és sikerült! Vagyis pár perc, de ahhoz képest hogy eddig a behatolást is alig bírta ki.. A sok biztatás, őszinteség és apró irányítások sokat segítenek! :)

Köszönöm, igyekszem segíteni ahol tudom :)

2012. szept. 9. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!