Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy 28-30 körüli férfi mit...

Egy 28-30 körüli férfi mit szólna, ha kiderülne hogy a barátnője (24) még szűz? Kérlek kort is írjatok a válaszhoz.

Figyelt kérdés
2012. szept. 9. 16:26
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
Örülne neki, legalábbis én örülnék neki:)
2012. szept. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
Nem érezné cikinek szerintetek? Ma már ez nem gyakori hogy ilyen korban is szűz legyen valaki.
2012. szept. 9. 16:27
 3/40 anonim ***** válasza:

Hát tuti hogy csodálkoznék rajta :)


De ha a barátnőmről van szó mert az, akkor az nem néz ki rosszul sem, szóval nem érdekelne különösebben, ergo én lennék neki az első ennyi.

2012. szept. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:

Meglepődnék, de nem verném nagy dobra! Maximum megkérdezném mi történt az elmúlt években hogy nem!? :)


23/F

2012. szept. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:

Biztosan örülne neki, hisz egy 28-30 év körüli férfi már érett ahhoz, hogy felfogja hogy neki te leszel az első :)

20l

2012. szept. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:

Nálunk kb. hasonló volt a felállás (22 és 27 évesek voltunk). Meglepődött. de örült neki és megtisztelve érezte magát :)

24/N

2012. szept. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
én viszont nagyon félek, hogy ha ez kiderül, akkor csalódni fog bennem, vagy legalábbis nem fog neki ez tetszeni. De hazudni eltitkolni meg nem érdemes, mert egyből kiderülne ha arra kerülne a sor, a viselkedésemből tuti rájönne.
2012. szept. 9. 16:34
 8/40 anonim ***** válasza:
ha szeret akkor nem lesz ezzel semmi gond, ha ezen kiakad és úú áá meg ez nem lehet meg ez nem fog menni neki akkor meg nem is szeret!
2012. szept. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
Én még csak 20 vagyok, de örülnék neki mindenképpen. Egyrészt mert még mindig "friss", másrészt meg mert ez is bizonyítja hogy nem volt ribi aki 14 évesen vesztette el.
2012. szept. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
5%

Az éremnek két oldala van.

Egyrészt ez megtisztelő, másrészt viszont az érettebb férfiak tartanak tőle.

Az ok igen egyszerű.

Egy jó kapcsolat alapja a jó szex, de te ezen a téren tapasztalatlan vagy.

Mielőtt félreérted, nem a szexuális tudásod a probléma gyökere, hanem az, hogy amíg nem voltál több fiúval, nincs viszonyítási alapod.

Ez a nők terén kíváncsiságot szül, és bizony az ilyen kapcsolatoknál az esetek többségében a kapcsolat végét jelenti.

Magyarul az ilyen kapcsolatoknál, a nők többsége nem állapodik meg végleg...

2012. szept. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!