Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy 28-30 körüli férfi mit...

Egy 28-30 körüli férfi mit szólna, ha kiderülne hogy a barátnője (24) még szűz? Kérlek kort is írjatok a válaszhoz.

Figyelt kérdés
2012. szept. 9. 16:26
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:
Értem. De én evvel a férfival szerelemből tenném meg, és nem érdekelne, hogy milyen mással. A tapasztalatlanság tényleg nagy hátrány, de ezen lehet változtatni. Lett volna rá sokszor lehetőségem, hogy elveszítsem, de nem akartam, mert nem voltam szerelmes, sőt semmit se éreztem a másik iránt. Plusz csak egy éjszakásra is lett volna lehetőség, de a szüzességemet, egy olyan embernek aki csak így lenne velem, nem adnám oda. Nem tudom, ha ezt így elmagyaráznám neki, akkor megértené-e, h miért vártam a szüzesség elveszítésével ennyit.
2012. szept. 9. 16:58
 12/40 anonim ***** válasza:
0%

Mivel van már a tarsolyomban jó pár nő, így tudom, h az ilyen 24 évesen meg szűz vagyok nőkkel van a legtöbb baj.

A hülye barátja, aki általában szintén szűz örül neki, mert nem tud róla, h két-három év után az ilyen nők elkezdenek félrelépegetni.

Szerintem az érett, tapasztalt férfiak ezt vágják így nem is kezdenek ilyennel.

2012. szept. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:
Honnan veszed, hogy később megcsalnám? Ne haragudj, de azt hogy volt már a tarsolyodban pár csaj, nem győzött meg. Lehet hogy sok nő ezt tenné, de engem pusztán maga a szex nem érdekel, érzelmek nélkül. Ha érdekelne már rég lefeküdtem volna valakivel. Most tényleg minden férfi erre gondolna, ha ez kiderülne? Szóval félne, hogy később ha már tapasztaltabb lennék elkurvulnék?
2012. szept. 9. 17:07
 14/40 anonim ***** válasza:

Újra 18-nak érezné magát. :)

Ha tényleg ennyire izgulsz ezen, akkor szerintem az a jó, hogy egy érettebb férfivel vagy, jobban tudja ezt, meg bármit kezelni.

Megtisztelő lesz neki, hogy pont őt választottad eme nemes feladatra, de amit az előző válaszoló mondd, az is benne van a pakliban.

Mindenképpen beszéljétek meg előtte, mert azt az extra figyelmet, amit a helyzet megkíván, csak úgy kaphatod meg tőle, ha tud róla.

Viszont ez a kocka már el van vetve, ha most nem vele, akkor mikor és kivel?

2012. szept. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:

Általánosságban lehet azt mondani, hogy szűz csaj előbb-utóbb a kiváncsiságtól hajtva úgyis más partner után néz. DE ez nem mindenkire igaz feltétlenül. Vannak még olyanok, akik inkább kivárják, hogy legyen egy normális, hosszútávú párkapcsolatuk és nem ugornak bele mindenféle pár hetes - hónapos bohóckodásokba, amit mások sokszor párkapcsolatnak hívnak. Vannak még olyan nők is, akik egy férfi mellet képzelik az életüket. És van úgy, hogy egy embernek nem a mennyiség, hanem a minőség a fontos. Én is ilyen vagyok.


Hülyeségnek tartom, hogy valaki csak ezért ne kezdjen huszonéves szűz nővel.

2012. szept. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 A kérdező kommentje:
Igen, csak amiatt félek ettől a kérdéstől, mert ügye már egy 28 éves férfinak vannak elvárásai az ágyban gondolom, amit én nem tudnék még megadni, lehet , hogy nem is akarna vesződni velem ha ezt megtudná. Nagyon ciki ez a helyzet nekem.
2012. szept. 9. 17:22
 17/40 anonim ***** válasza:

14/16 állat vagy.

:DDD

2012. szept. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:

ma 17:36


Micsoda elszállt szánalom alak.

2012. szept. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
17:36-os elmehetne akár az oldal fő válaszadójának terrapeutájának.
2012. szept. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
9%

#10-es voltam.

Látiod, írtam, hogy félreérted.

A tapasztalatlanság nem a szex terén okoz hátrányt, hanem abban, hogy bizony lesz 1., de lesz 2., 3., 4....

Az első sosem lesz az első és egyben az utolsó.

Állíthatod az ellenkezőjét, de sajnos ez igaz.

És ezt egy tapasztalt férfi nagyon jól tudja.

2012. szept. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!