Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy 28-30 körüli férfi mit...

Egy 28-30 körüli férfi mit szólna, ha kiderülne hogy a barátnője (24) még szűz? Kérlek kort is írjatok a válaszhoz.

Figyelt kérdés
2012. szept. 9. 16:26
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
A 31 eves vagyok, az elozo hozzaszolonak: koszonom szepen a biztatast! Gyujtom az erot.
2012. szept. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim válasza:
0%
Kinevetné.
2012. szept. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:

ha szeret még örülni is fog neki, megtiszteltetésnek venné:)


annak idején az első barátom megdöbbent mikor megtudta hogy ő volt nekem az első. 19 voltam és már akkor sem volt ez megszokott.


később fordult a kocka. mikor megismerkedtem a férjemmel, kiderült róla hogy szűz még akkor volt majdnem 21 éves , én 24.


nekem tetszett a dolog alapvetően is. és az is amit mondott erről. hogy az igazira várt:)


azóta már házasok vagyunk és nagyon boldogok.


ha szeret, tetszeni fog neki:)


26/N

2012. szept. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim válasza:
Azért hova fajult a világ nem? Most már az a gáz, ha valaki szűz? Csajok nyugi. Annak adjátok, aki szerintetek megérdemli. Mert csak egyszer lehet megajándékozni valakit vele. Kizártnak tartom, hogy egészséges férfiembernek gondot okozzon, hogy a barátnője szűz. Én is megtiszteltetésnek érezném, mint ahogy anno annak is éreztem. Aztán most már a gyerekeink kerülnek lassan ebbe a korba. :)
2012. szept. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim válasza:
szia. én egy 38 éves pasi vagyok és a párom 24 éves szűzlány. Volt (de már nem az :-) ). Amikor megtudtam, hogy mi a helyzet elsőre nem is tudtam, mit mondhatnék rá, az igazat megvallva olyan valószerűtlennek tűnt a dolog. Átgondolva pedig arra jutottam, hogy igen megtisztelő számomra, hogy én lehetek az az ember, akinek "tartogatta" magát, függetlenül attól, hogy miért maradt szűz 24 éves koráig. Ha szándékosan tartogatta valakinek, akkor azért, ha félt eddig és bennem megbízik és ezért a nagy odaadás, akkor is. Remélem kielégítő volt a válaszom és hajrá, élvezetes szűztelenítést kívánok! :-)
2012. szept. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 kpgy81 válasza:
Szia! csak pozitívan! Én személy szerint nagyon örülnék neki , hogy engem tisztelnél meg a szüzességeddel!hogy ő hogy reagál.....te ismered?!A későbbiekben viszont csak rajtatok áll! Szerintem az őszinteség mindenek előtt ezzel együtt jár a megértés is! 31/F
2012. szept. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
De jó, hogy vannak még értelmesen gondolkodó férfiak.
2012. szept. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim válasza:
Nekem 27 évesen volt egy 21 éves barátnőm, aki szűz volt. Engem nem zavart, de arra ügyelj, hogy ne tervezz vele komolyan, mert előbb-utóbb kinyillik a szeme és érdeklődni fog más pasi után is. Tapasztalat!
2012. szept. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszaitokat. Reménykedem benne, hogy akkor tényleg nem vagyok hátrányban emiatt a helyzet miatt.
2012. szept. 14. 18:32
 40/40 anonim válasza:
Ne parázz!Mondd el a párodnak mi a helyzet, és beszéljétek meg! Ugyan ez volt a mi esetünkben is.17 év boldog házasság, és kettő gyerek van mögöttünk! Hajrá!!
2012. szept. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!