Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy 28-30 körüli férfi mit...

Egy 28-30 körüli férfi mit szólna, ha kiderülne hogy a barátnője (24) még szűz? Kérlek kort is írjatok a válaszhoz.

Figyelt kérdés
2012. szept. 9. 16:26
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:

Az egyik barátnőm szülei 18 éves koruk óta együtt vannak. Nagyon is rendes, tisztességes család. Anyukájának apukája volt az első és azóta utolsó férfi is az életében. Na most akkor? Lehet, hogy egy idősebb és tapasztaltabb férfi sokmindenre rálát, de nem lehet mindig minden általánosítást ráhúzni mindenkire. Persze tény, hogy a döntő többségnek nem az első lesz az utolsó. De ha valaki megtalálja azt az embert, akár elsőre, akivel a hátralévő életét el tudja képzelni, akkor mért ne??


Sőt, hogy még egy példát mondjak: unokatestvérem 17 éves kora óta van együtt a szerelmével, aki azóta a férje, gyerekük is született fél éve. Nagyon is boldogok, ha bármelyikük akart volna, már rég más partner után nézhetett volna. És neki is a férje volt az első az életében. Több, mint 10 éve együtt vannak.


Van ilyen. Van úgy, hogy az ember a saját értékrendje és elvei szerint él és nem aszerint, hogy mit "diktál" a társadalom. És ezzel nem azt akarom mondani, hogy aki más partnerrel is ki szeretné előbb-utóbb próbálni, az rosszul teszi. De nem vagyunk egyformák! Valaki egy társsal is megelégszik, de az egy életre szóljon!

2012. szept. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
mond hogy szűz vagy de már nagyon ki vagy éhezve! ÍGY meg fogja érteni! :DDDD
2012. szept. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
100%
Én 30 éves vagyok és megtisztelőnek érezném a helyzetet. Főleg, ha a barátnőmről lenne szó, ez egyáltalán nem lenne probléma, sőt adott esetben még fel is dobná az első együttlétet. Biztonságban érezheted Magad egy 28-30 körüli férfivel, mert jó esetben az ilyen férfi már tapasztalt, és rendelkezik olyan jellemzőkkel, mint tolerancia és türelem. Szóval ha kifogtál egy ilyen férfit, akkor fel a fejjel, és ne aggódj. Csak bátran! :) 24 évesen még szűz vagy? Semmi gond. Nem érdekes, miért van így. Egyszerűen így alakult és kész, az idő kerekét visszapörgetni már nem tudod. Ha úgy érzed, hogy felkészültél és nagyon kívánod, jól válaszd meg a partnert és figyeld meg, be tudod pótolni az elmúlt éveket. :) Ha a tény bejelentésén, hogy még szűz vagy a barátod fennakad, vagy letaglózza a hír, és láthatóan visszalép, akkor semmiképp ne ő legyen az, akinek odaadod a szűzességed. De hogy ez így lenne, vagy sem, azt csak Te tudod.
2012. szept. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:

En is pont ezzel a problemaval kuszkodok, de az en esetem meg rosszabb, mert 31 eves vagyok !

A pasi 39.

En is cikinek erzem, es nem tudom, hogy mondjam meg.

Olyan szornyu ez, hisz nem kene szegyellnunk, hisz nem epp azt keszulunk bevallani, hogy bankot raboltunk.


Miota vagytok egyutt?

2012. szept. 10. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim válasza:

Én 24 éves voltam a párom meg 28 először együtt voltunk.

Ő tudtam rólam,hogy szűz vagyok,már az elején megmondtam neki.Azért is,hogy ne akarjon siettetni.Persze esze ágában sem volt.Azt mondta örül neki,hogy nem voltam sosem olyan aki fűvel-fával lefekszik ha esélyt lát rá,ha nem olyan voltam,aki tényleg csak annak adja oda magát akit igazán szeret.És még azt is mondta,hogy megtiszteltetésnek érzi.

Szóval az hogy nem vesztetted el 14 évesen,nem ciki,hanem erény. :)

2012. szept. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
31 éves válaszolól és a kérdezőtöl is kérdezném: egyáltalán nem volt sexuális kapcsolatotok, vag puncinyalás, újjazás esetleg szopizás vagy kukiverés volt nálatok? Engem amúgy izgatna, hogy nem volt bennetek még senki és én lehetek az első ennyi idősen. Ne haragudjatok, nem trollkodni akarok, de az is érdekelne, milyen fazonban hordjátok a puncitokat?
2012. szept. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim válasza:

12es válaszoló -.-

pff...te is vmi műmájer pöts lehetsz..

2012. szept. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
Kedves #24.! Ritka vagy és különleges. Teljesen megértelek. Tényleg nem lehet könnyű erről beszélni, vagy megpróbálni kipuhatolni, a párod mit szólna ehhez. Egy 39 éves férfitől talán az ember elvárná, hogy tolerálja, ha ez éppen egy 31 éves nővel van így. De az is lehet, hogy egy 31 évesen szűz nő olyan ritka, mint a férfi, aki ezt pozitívan és megtisztelőnek érzi. Ha kívánod a szexet és szeretnéd élvezni azt azzal, akit szeretsz és aki viszont szeret, akkor nincs más hátra, mint előre. :) Nem kérdezem, hogy miért hozta így a sors Neked, de ha a párod pozitívan fogadja és szeret Téged, akkor nagy kaland előtt állsz, életed új színeket kaphat és ha megfelelő a partner, előfordulhat, hogy annyira belejössz, hogy nem lehet majd leállítani Téged az ágyban. :) Ne félj! :) Lépj!
2012. szept. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
#24-es, és #28-as voltam.
2012. szept. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
Azaz #23-as és #28-as. Bocsi. Késő van! :)
2012. szept. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!