Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A mai nők tényleg az alapján...

A mai nők tényleg az alapján választanak párt, hogy mennyi tapasztalata van az illetőnek a szexben?

Figyelt kérdés
2012. szept. 16. 23:52
1 2
 1/13 Hole Hunter ***** válasza:
Ezt a marhaságot meg kitől hallottad, te kölök?...
2012. szept. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ezt itt a fórumon olvasom. Sok srácot/férfit amiatt dobnak a nők, mert tapasztalatlan.
2012. szept. 17. 00:00
 3/13 anonim ***** válasza:
Amit itt olvasol, az nem szignifikáns, maximum csak a speciális témakörök.
2012. szept. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
öööö én a fele hülyeséggel nem találkozok a környezetemben, mint amit itt a fórumon össze hordanak.
2012. szept. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Vegülis lehet, mert nagyon nagyon szeretem a barátomban, hogy csak velem volt, és ez forditva is igy van! A mai világban ez szinte már kincs! Nem is szeretném, hogy máshogy legyen, nem szeretnék tapasztalt pasit, aki előttem ki tudja, hány csajon ment végig!
2012. szept. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Pff. Persze. Csakis.


Én mondjuk kifejezetten örülnék egy tapasztalatlanabbnak is. Sőt, nem is szeretnék olyan barátot, aki már nem tudom hány nővel volt és minél előbb rám szeretne mászni... a hideg kiráz az ilyenektől.


Nálam fontos a megfelelő intelligencia és az értékrend amit képvisel, lehetőleg legyen hasonló a gondolkodásmódunk bizonyos dolgokban. Az, hogy volt-e már nővel nem érdekel. Viszont ha túl sokkal volt, az felejtős. Nem állok be újabb numerának senki reperoárjába. :)

2012. szept. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az alapján pedig főleg ne ítélj, hogy itt mi megy. Sok ide irogató tanulatlan, szánalmas, ostoba ember, vagy csak szimplán trollkodik. Nehogy már azokhoz mérd magad, akik még azt sem tudják hogy jön létre a gyerek de már szexelnek.
2012. szept. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem, egyáltalán nem ilyen vagyok, ha szeretünk valakit elfogadjuk olyannak amilyen.

Az meg inkább kifogás gyanús, ha azt mondják. Egy jól működő kapcsolatért tenni is kell/ene, nagyon sok munka van benne, de ez valakinek "büdös", akkor van ez a kifogás.

Figyelni kell a másikra, beszélni, tenni ez így működik.

2012. szept. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Te jó ég...


Nem. Én pl. hajszálak száma alapján választok.

2012. szept. 17. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az is szempont, de ha már szex, akkor jobban számít nekik a farokméret. Amúgy meg a legfontosabbak nekik a külső meg a pénz.
2012. szept. 17. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!