Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hazudtam a barátomnak pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudtam a barátomnak pár dologban, de mindent el szeretnék neki mondani. Szerintetek van értelme?

Figyelt kérdés
Nem olyan dolgok, amik a kapcsolatunkat érintenék, inkább olyanok, amik az én hibáim voltak. Nem félek, hogy szakítana, vagy ilyesmi, mert nem olyan nagy horderejű dolgok. 1,5 éve vagyunk együtt, és még mindig "klassz csajnak" akarok tűnni a szemében, de úgy érzem, hogy most itt az ideje, hogy elmondjak neki mindent. Nagyon nagyon félek, hogy mit fog rólam gondolni, és egyszerűen úgy érzem, hogy képtelen vagyok kimondani, úgy szégyellem magam. Szerintetek megcsináljam? Hogy kezdjek neki?
2012. jún. 16. 15:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Attól függ mit akarsz neki elmondani
2012. jún. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem sok értelme van a kérdésnek, csak szeretnék biztos lenni benne, hogy nem csinálok hülyeséget.
2012. jún. 16. 15:04
 3/9 anonim ***** válasza:
Mivel nem tudom mit akarsz neki elmondani, de ha tényleg nem nagy dolog akkor nyugodtan mond el neki nem hülyeség megosztani a pároddal amikröl ugy gondolod elhibáztad vagy valami biztos ő is hibázott már csak ő sem mondta el
2012. jún. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Pl. hogy eldicsekedtem neki valamivel, ami igazából nem is az én érdemem Néha még most is felhozza, és annyira nehéz lenne megmondani...
2012. jún. 16. 15:08
 5/9 anonim ***** válasza:
Az ilyenekért kérj bocsánatot és meg lesz oldva ezek nem egetverő dolgok csak mivel mást nem tud felhozni ezért emlegeti ezt ..
2012. jún. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az a kapcsolat ami hazugsagon alapul az nem kapcsolat .. ha 1,5 eve vagytok egyutt akkor lehet komolynak is nevezni.. :) ezt el kell dontsd. ;) en a helyedben mindent elmondanek.. ha igazan szeret nem fog parazni es meg fog erteni .. :) a lenyeg, hogy szemtol szemben es ne kerulgesd a dolgokat. neki is jobban fog tetszeni, hogy oszinte vagy es talan meg ertekelni is fogja a dolgot.. :)
2012. jún. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ha elmondod azért mondod el mert nem bírod magadba tartani és rá akarod rakni a felelőségét annak amit mondtál tettél vagy pont h nem. ha tudtál neki hazudni akkor az a legkevesebb h magadba megbirkozol vele nem pedig rárakod a döntéseid sulyát
2012. jún. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hidd el, hogy sokkal-sokkal könnyebb lenne magamban tartani:D
2012. jún. 16. 22:34
 9/9 anonim ***** válasza:
akkormeg minek mondod el?jobb lesz tőle valami?nem hát kész
2012. jún. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!