Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk! Milyen volt az első...

Fiúk! Milyen volt az első alkalommal, mikor először együtt voltatok egy lánnyal? Mit éreztetek, mikor belé hatoltatok? Rögtön elsőre jó volt, vagy inkább fura? Fájt, vagy semmi ilyet nem tapasztaltatok?

Figyelt kérdés

2012. szept. 21. 14:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Engem megharapott a punci. Ne kérdezz hülyeségeket!
2012. szept. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jó volt hát, nem fájt, a férfiak nem nők. Fura nem volt csak szokatlan.
2012. szept. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon jo volt!!!
2012. szept. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Olyan volt, hogy még hosszú órák múlva is lüktetett az ágyékomban a kéjes érzés! Leírhatatlanul élveztem. Igaz, a lány nem volt szűz!Én nem minden fiúnak (és lánynak) ajánlanám, hogy szüzen szűzlánnyal kezdjen, mert jó, ha ilyenkor legalább az egyikük "észnél" van.Én az első (egy-két)alkalommal annyira izgalomban voltam, hogy szinte azt sem tudtam, mit teszek. A hormonok és a sokáig visszatartott vágy annyira elborított, hogy amikor elkezdődött az aktus, nem igen voltam beszámítható agyilag!Iszonyú nehéz ilyenkor az önkontrol!
2012. szept. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Izgultam es hamar elsultem, de jo elmeny volt.
2012. szept. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
utolsó, hogy értékelte a lány? mennyire tapasztalt partner volt? hány évesek voltatok?
2012. szept. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindenki úgy akar nekiindulni, hogy azonnal lepedőakrobata lesz, majd milyen jó lesz. Ne támassz semmilyen elvárást, lesz, amilyen lesz, élvezd a pillanatot és kész. Ha szégyenkezve elfutsz, az a lánynak is rosszabb, az ő önérzetét is sérted ezzel. A sexualitást is tanulni kell, de ha tényleg szereted a lányt/fiút, annál izgalmasabb dolog kevés van, mint amikor a szerelmeddel fedezed fel a sex örömeit. Nem kell komplikálni semmit, minden jön magától.
2012. szept. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!