Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit gondoltok az olyan lányokr...

Mit gondoltok az olyan lányokról, akik a házasságig szüzek akarnak maradni, és csak azzal az egy férfival hajlandóak lefeküdni, aki a férjük?

Figyelt kérdés
2009. aug. 2. 13:02
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy a válaszadók hány év párkapcsolat tapasztalatával a hátuk mögött mondták el a véleményüket.

Természetesen a tinik idealista világképét is meg kell érteni, de a valóság egy kicsit más.


Aki hosszabb ideje él párkapcsolatban szerintem egyetért velem abban, hogy a kiegyensúlyozott kapcsolat egyik alapja a megfelelő szexuális élet.


Nézzük mi történhet :

1. Megtalálják egymásban a tökéletest és boldogan élnek.

2. Azt hiszik, hogy tökéletes, de mi van ha egyiküknek lehetősége nyílik kipróbálni valaki mással - és jobban sikerül.

3. A nő egy rideg fadarab, mert a pasi meg béna és nem tudja kielégíteni.

4. A nő egy rideg fadarab, mert tele van gátlásokkal ( az első ilyen gátlás az, hogy szűzen megyek férjhez )


Szóval én nem vállalnák be ilyen nőt. Nagy a rizikó.

2009. aug. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Winner of Royal Hill válasza:

Kissé modortalannak tűnhet a hasonlat, de a cipőt is felpróbálják mielőtt megveszik:D

25/L

2009. aug. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

00:10-nek: Na igen, de a cipőtől nem tudod megkérdezni, hogy fog-e valahol szorítani, fog-e illeni a lábadra.


Akik elkötelezik magukat amellett, hogy szűzen fognak férjhez menni, gondoljátok, hogy zsákbamacskát vesznek? Dehogy vesznek, csak egyszerűen veszik a fáradságot, és alaposan MEGISMERIK a leendő férjüket, beszélgetés alapján, tetteik, viselkedésük alapján. Aki odafigyel a párjára, annak nagyon ostobának kell lennie ahhoz, hogy ne tudja már akár néhány hónap járás után, hogy milyen a párja az ágyban. Meg aztán mindenki maszturbál, mégpedig azért, hogy megismerje a saját testét, saját nemi vágyait, ezeket aztán megosztod a partnereddel, és máris kiderül, összeilletek-e. Nem kell ahhoz lefeküdni vele.


Ez azoknak ment, akik azzal jöttek, hogy mi van ha nem illenek össze szexuálisan.


Szerintem mindenki maga döntse el, mit kezd a szüzességével, viszont azt sosem értettem, miért nézik le emiatt az embereket, és miért mondják, hogy így nem működik. Én a nászéjszakán veszítettem el a szüzességemet, úgyhogy van tapasztalatom erről az egészről, és rengeteg párt ismerek, akik szintén nem éltek nemi életet az esküvő előtt. Lehet mondani, hogy néha egy-egy párnak szerencséje van, de ennyi véletlen azért nem létezik.

2009. aug. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Gratulálok az előttem szólónak. El is hiszi amit mond ?

Az élet már ezerszer megcáfolta az elméletét.

Hányszor lehet olvasni arról, hogy hosszú évek után derül

ki a másik fél titkolt vágya, vagy egy félrelépéskor

döbben rá - általában a nő - hogy létezik más fajta csodálatos érzés is mint amit a férje nyújtott neki.


A sírig tartó szeretet meg boldogság is egy hiú ábránd.

Hány évesen, hány év párkapcsolat után jönnek ezek az iszonyúan bölcs tanácsok ?

A hosszú párkapcsolat titka az hogy hogyan viseljük el a másik hibáit és a társunk hogyan tolerálja a mi hibáinkat.

A többi egy nagy adag maszlag.

2009. aug. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

08:45-nek: 00:44 vagyok. Igen, elhiszem, amit írtam, mert ezt tapasztaltam, és úgy vélem, 11 év házasság után, három lurkó édesanyjaként már elég tapasztalattal rendelkezem a párkapcsolatokról és a házasságról.


Egyrészt ha valakinek valami titkolt vágya van, ami hosszú évek múltán derül csak ki, az ugyanúgy megtörténhet abban az esetben is, ha már az esküvő előtt is élt nemi életet a pár. Mellesleg egy őszinte párkapcsolatban nincs olyan, hogy titkolt vágy, mindent meg kellene tudni beszélni egymással.


A másik pedig, hogy aki komolyan gondolja ezt az egészet, az csak akkor dönt a házasság mellett, ha már úgy ismeri a párját, mint a tenyerét, el tudja vele képzelni az életét, és hajlandó elfogadni, hogy hűséges marad hozzá egy életen át. Ilyen igenis létezik, nem csak a mesében van, de ahhoz, hogy valóban így legyen, mindkét félnek tennie kell érte. Csak sajnos sokan lusták erre, pedig nem tudják, mit hagynak ki, mert csodálatos érzés, mikor egy olyan ember van melletted, akiben 100%-ig megbízol, és tudod, hogy soha nem jutna eszébe más nőkre nézni.


Aki már az esküvő előtt is szexelt, az hiába ugat le minket, akik vártunk, soha nem értheti már meg, milyen csodálatos érzés, amikor összekötjük az életünket hivatalosan, tanú előtt, és persze Isten előtt, majd az esküvő után az ágyban a testünket is összeköthetjük, és átadhatjuk egymásnak nászajándékként a szüzességünket. Aki pedig ezt nem tapasztalta meg, az csak a száját tudja jártatni, hogy micsoda hülyeség ez.

2009. aug. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%

Ja vallásosnak tetszik lenni.

Sejthettem volna.

2009. aug. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
11:21 ez volt az eddigi legértelmesseb válasz. abszolut romlott világban élünk. minden tisztelem és nagyrabecsülésem a házasságig szűz nőké.
2009. aug. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Azt,hogy mivel nincsenek saját erkölcsi normáik,döntésképtelenek,ezért inkább rábizzák a vallásukra ezt a feladatot. Hogy ez jó vagy rossz,azt mindneki maga dönti el.. szerintem butaság iylen korlátokat állitani magunk elé,minek nehezitsük az életünket,van anélkül is elég probléma..
2009. aug. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
23:30, a húgom barátja egyáltalán nem vallásos, a családja sem az, mégis várni fog, mert jó oka van rá! Jó, tudom, itt lányokról van szó, de attól hogy vár, még vannak saját erkölcsi normái, csak épp eltérnek a tiedtől.
2009. aug. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
100%
Tisztelem őket, és én is ilyen feleséget szeretnék.
2009. aug. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!