Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 13 éves vagyok. Van egy...

13 éves vagyok. Van egy barátom, aki 15 éves. Akar velem szexelni, viszont nagyon szeretem őt. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
nemtudom szexejek-e vele tudom még nagyon fiatal vagyok nem?
2007. aug. 27. 23:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
De igen, jól tudod, hogy fiatal vagy. Ha a srác is szeret téged, akkor megérti, hogy te ég várni szeretnél. Éh ha eleve megforgul a fejedben, hogy korai e vagy sem, akkor ott már gondok vannak, és lécci ne tedd tönkre az életedet egy pasi miatt. VÁRJATOK. de ha a srác nem érti akkor fel is út, le is út...
2007. aug. 28. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Ne tedd! Gyerek vagy még. A helyesírásodból is kiderül, hogy a testiség helyett inkább a tanulásra kellene összpontosítanod, a nemi életre még bőven ráérsz. Nagyon sok nem kívánt következménye lehet, ha tudatlanul "fejest ugrasz az ágyba" a barátoddal: például teherbe eshetsz, elkaphatsz nemi betegségeket, ha nem vigyázol, és arról már nem is beszélve, hogy egy korai (adott esetben kellemetlen élményekkel teli) együttlét kihatással lehet a későbbi nemi életedre. A negatív élmények elraktározódnak az agyadban, és lehet, hogy képtelen leszel egy normális, harmónikus kapcsolatra a későbbiekben. Bőven lesz még időd a testiségre, ne kapkodd el! A nemi élet nem verseny, sok-sok tanulás és elméleti tapasztalatszerzés előzi meg, mindennek eljön az ideje.
2007. aug. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%
Teljes mértékben igazuk van az előttem válaszoloknak. Ne tedd!! Ne feküdj vele le azért mert ő azt akarja.. Csak ha te is akarod. Ha meg ezért elhagy hidd el nekem nem szabad vele foglalkozni akármennyire is szereted had mennyen.
2007. aug. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
97%

Szia!

Mindaz amit írtak az előttem lévők teljes mértékben igaz!

Nagyon fiatalok vagytok még ehhez. Hidd el a szex nem olyan dolog amit megfontolatlanul el lehet követni és utána ha megbántad visszacsinálni. ez örökre benned marad főleg az első alkalom. Várjatok még pár évet addig is jobban megismeritek egymást. És hidd el az életben van más öröm is mint a szex. Ha ezt ő nem érti meg talán jobb ha egy másik srác után nézel.

2007. aug. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
97%
Ne tedd meg addig amíg nem érzed készen rá magad. Csak azért nem éri meg lefeküdni vele, hogy megtartsd. Én sem tettem meg, ha szeret akkor megérti.
2007. aug. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
97%
Csupa jo tanacsokkal lattak el az elottem szolok.Meg annyit fuznek hozza,hogy a fiu zsarolhat is azzal,hogy ha nem fekszel le vele elhagy. NE engedj a zsarolasnak,ha szeret akkor var,ha turelmetlen es elhagy,akkor nem is szeret csak le akar veled fekudni. A fiuk mindenre kepesek azert,hogy egy lanyt az agyba vigyenek,gyerek vagy meg a szexhez!!!!!!!!
2007. szept. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%
szerintem vár még,nagyon fiatal vagy te is meg a fiu is,persze ha ugy érzed hogy ö megérdemli akkor ted meg,de ezt csak egy szeretett "férfinak" lehet oda adni.lehet hogy régimodi vagyok de ez van
2007. nov. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
13%
szia, én is 13 éves vagyok és ezért nem is jövök neked ezzel a "túl fiatal vagy" dumával....tedd azt, amit a szived diktál, ne hegyd magam befolyásolni, és ha még úgy érzed hogy nem vagy készen rá nem mondom h tedd meg....de szerintem egy párkapcsolat nem müködhet szex nélkül (ismétlem, nem akarlak rávenni) a te dolgod, a te döntésed.de ha mégis ODA juttok akkor védekezzetek, ne cseszd el az életed.sok sikert:)
2008. márc. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
96%

Szija! Nagyon sok szép dolog van a szex előtt..

nem kell rögtön megadni egy fiúnak amit akar...

Nem abban kell biztosnak lenned hogy te szereted-e őt.. hanem hogy ő szeret-e téged...

2008. ápr. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
3%

nincs igaűzaű űa elötem lévönek nekemis űaszt aűkaűrjaű űa baűrátom ugy

űanug

y 1 éves vaűgy

ok

2008. jún. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!