Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet úgy szerelmesnek lenni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet úgy szerelmesnek lenni, hogy nem akarok vele szexelni? Ez szerelem, vagy csak nagyon szeretem mint barát?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki nagyon jó barátom, és nagyon szeretem. Nem tudnék vele elképzelni egy kapcsolatot, sem csók, se semmi ilyen, szex főleg nem. De mégis, ha más lányokra néz, vagy meséli hogy csajozik, féltékeny leszek nagyon. Minden percemet vele akarom tölteni, érzem hogy szeretem, de nem úgy. Ez most mi?
2010. febr. 28. 01:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Plátó szerelem


"A plátói szerelem alatt a köznyelv a testi, szexuális értelemben soha be nem teljesülő, csak lelki, szellemi szinten lobogó érzelmi kapcsolatot jelöli."



Dr. A.M.

2010. febr. 28. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
tőled?XD
2010. febr. 28. 01:16
 3/15 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2010. febr. 28. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
37%
Dugj vele egy nagyot aztán majd lesz valahogy
2010. febr. 28. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
de az nem az, amikor olyanba lesz szerelmes valaki, akivel soha nem lehet együtt? pl egy amerikai híres szinés vagy ilyesmi
2010. febr. 28. 01:17
 6/15 A kérdező kommentje:

*szinész


Amúgy 18, ő is

2010. febr. 28. 01:17
 7/15 anonim ***** válasza:

a Platói szerelem nem csak arra vonatkozik.. Lehet kölcsönös is.



Dr. A.M.

2010. febr. 28. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Régóta ismered? Nem lehet, hogy csak azért gondolod azt, hogy nem akarsz vele szexelni, mert hosszú ideig volt teljesen más jellegű kapcsolatotok? Mert ez esetben ha egyszer ezt megtöri egy csók, onnantól "nincs megállás". De az is lehet, hogy nem vagy szerelmes, csak félsz, hogy ha becsajozik, elveszíted mint barátot - amire ugye minden esély megvan, az újdonsült barátnők általában rossz szemmel nézik a lányhaverokat, pláne ha még szép is vagy. 18 évesen szerintem nincs olyan, hogy úgy vagy bele szerelmes, hogy nem akarsz vele szexelni.
2010. febr. 28. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

3 éve ismerjük egymást.

Amúgy lehet tényleg az a bajom, hogy nem akarom elveszíteni, de ha egy ilyen kis csitri bele mert pofázni a barátságunkba, kikaparom a szemeit. Persze, nem láncolhatom magamhoz örökre, mert ki vagyok én neki, de ááá:(

2010. febr. 28. 01:23
 10/15 anonim ***** válasza:
Legalább azt engedd Neki, hogy nézze, kóstolja tested ajkával.
2010. febr. 28. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!