Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Milyen ha 2 szűz lefekszik...

Milyen ha 2 szűz lefekszik egymással?

Figyelt kérdés
Hogy sülhet el, nem bénáznak nagyon sokat? természetesen fiú és lányról van szó (csak hogy ne válaszoljatok hülyeséget)
2012. okt. 8. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha előtte már ismerkedtek egymás testével, meg egyáltalán van némi fogalmuk a helyzetről, akkor nem hinném, hogy olyan nagyon bénáznának.
2012. okt. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi mindketten szüzek vagyunk barátommal, petting van, nemsokára le is fekszünk egymással.

A pettingnél minden jól megy, nekem teljesen ösztönösen jön, hogy mit kell csinálnom, meg barátomnak is.. meg persze megbeszéljük, hogy kinek mi a jó.. de erre csak addig volt szükség eddig, ha valakinek valami "extra" kívánsága volt :D

szerintem semmi gond nem lesz ha lefekszünk, mikor először pettingeltünk, kb. egy perc alatt egymásra hangolódtunk.

Megvan a szépsége ennek is, hogy együtt fedezzük fel a dolgokat :DD

Lehet, hogy az első technikailag nem lesz a legjobb, de hogy rossz lesz, az szerintem kizárt :)

18/L (és 19/F)

2012. okt. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg Ádámot és Évát..
2012. okt. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs ebből semmi baj:) Persze ha egy ismeretlennel történne, biztos nagyon rossz és béna helyzet lenne, de ha a szerelmeddel vagy együtt, és már előtte tényleg ismerkedtetek egymással úgy is, akkor nem nagyon lehet elrontani:) Velünk is ez volt, de nem volt semmi bénázás, sőt, nekem (lányként) még jobb is volt így, hogy mindketten tapasztalatlanok vagyunk, mert nem görcsöltem azon, hogy miket fogok szerencsétlenkedni, mert tudtam, hogy ő sem csinálta még, és nincs is kihez hasonlítson, így nem paráztam rajta, és nagyon jó volt:)
2012. okt. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!