Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 20éves leszek és még nem...

20éves leszek és még nem szexeltem. A lényeg az hogy a barátom 25és megérti. De neki is mindig feláll. én a múltkor kézzel elégítettem ki mire elment de üvöltött nyögött, szóval élvezte. De miért így reagál?

Figyelt kérdés
én majdnem abbahagytam mret azt hittem beki fáj.miért reagél így?
2009. aug. 6. 14:25
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Élvezi nem mindenki bír csöndbe maradni.örülj neki ,hogy élvezte
2009. aug. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Van, aki hangosan tud csak élvezni :-) Örülj, hogy jól csinálod :-)
2009. aug. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
de nem gondol rosszat rólam?hogy tom hogy mit kell csinálni?őrajta csináltam először!
2009. aug. 6. 14:39
 4/9 anonim válasza:
90%
mert élvezi.. ha fájna neki talán szólna, de az arcmimikájából úgyis megtudod, hogy mit érez..
2009. aug. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
miért gondolna rosszat...??...??? örül neki hidd el te is jobb örülnél magadnak hogy ilyen jól megy
2009. aug. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%

Miért gondolna rosszat? Szűz lány vagy, nem pedig tapasztalt hetéra. Semmi értelme tőled elvárni azt, hogy profi szexbajnok legyél. Te se várd el ezt magadtól.


Van, aki hangosan élvez el. Ő ilyen. :-)

2009. aug. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
még a szomszédok is meghalloták szerintem, csak nekem fura volt, ráadásul mikor azt hittem hogy fáj neki abbaakartam hagyni de akkor is még üvoltött hogy ne!csak meglepődtem!
2009. aug. 6. 14:50
 8/9 A kérdező kommentje:
akkor ez normális dolog! köszönöm!
2009. aug. 6. 14:57
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
ezektől függetlenül, jobban megnyugtatna téged, ha a barátodat kérdeznéd meg, hogy így jól csinálod e. Ha beszélgettek van megértés és összhang, ő megkapja amit akar, te meg örülsz, hogy azt adhatod neki
2009. aug. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!