Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Én 17/L ő 18/F mind2-en...

Én 17/L ő 18/F mind2-en szüzek vagyunk. Mire számíthatok tőle az első alkalomnál? Srácok nektek van valami megmaradt emlék (rossz v. jó) az első alkalomról?

Figyelt kérdés
leírnátok h, kb. mit várhatok így tőle?esetleg lányok, legrosszabb élmény szűz fiúval?? csak kiváncsiságból. Előre is köszi a válaszokat.
2012. okt. 12. 22:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Jó meg fog ba.ni. A kérdésedből úgy tűnik, hogy inkább jobban akarnád egy tapasztaltal "elveszíteni". :)
2012. okt. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az elsőre mindenki emlékszik,ti főleg fogtok.Biztos mindketten fogtok bénázni,meg hasonló,de ne aggodj,inkább nevessetek rajta,aztán idővel űgyis érzitek majd,meg megtapasztaljátok egymást,ki mit szeret,mire vágyik,hasonlók,Ne aggodj,rossz semmikép nem lesz,jó lesz az biztos,sőt utána késöbb még jobb lesz! Sok sikert!
2012. okt. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

előtte alaposan ismerjétek meg egymás testét, tudjátok, mi a másiknak a jó, kellemes, élvezetes :-) pettingeljetek!

és közben se féld elmondani, hogyha fáj, kellemetlen. inkább álljatok le kicsit, nyaljon ki, hogy érezd, hogy fontos vagy neki, aztán folytassátok :-) esetleg, ha nagyon tartasz tőle, akkor vegyetek egy síkosítót biztos, ami biztos! :-P

2012. okt. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az én első alkalmamnál nagyon béna voltam arra emlékszem :D:D
2012. okt. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Első válaszoló:köszi a választ. és igen jobb lenne. na de hát ez van. második: köszönöm. kicsit akkor meg nyugodtam. :) Várok még válaszokat azért.:)
2012. okt. 12. 22:59
 6/9 anonim ***** válasza:

1. újra!


Akkor miért nem keresel egy tapasztaltat? Nem tartasz tőle, hogy így jobban fog fájni?

2012. okt. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Illuminált ***** válasza:
sokat ne varj. 2 perc gumival ( vagy meg annyi se), es telespriccel
2012. okt. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De tarok csak h, én nem elveszteni akarom VALAKIVEL nekem azzal akit szeretek. és én őt szeretem. ha csak elakarnám veszteni,mint ahogy ez egyre jobban szokás akkor arra megtenné a sarki tej árus is. csak én ebbe a srácba vagyok bele zúgva,még ha szűz is. am.mért fájna jobban egy szűzzel mint egy tapasztaltal? mit ronthat el annyira?
2012. okt. 12. 23:14
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem nem fájhat jobban, ha tájékozott a témában akkor tudja mit kell csinálnia :) de a lényeg, hogy fokozatosan haladjatok, első néhány alkalom csak petting és a nagy eseménykor meg sok sok előjáték
2012. okt. 13. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!