Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Visszajön divatba a szőrös punci?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszajön divatba a szőrös punci?

Figyelt kérdés

Ma voltam strandon, és az öltözőben meg a tusolóban azt vettem észre, hogy szinte több lány viseli szőrösen mint borotváltan.

20L


2012. jún. 20. 22:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
85%
Képet, vagy meg se történt!
2012. jún. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
20%

hmmmm, érdekes, úgy látszik valóban felcserélödik a nemek közti szerep.


Lehet, hogy pár év múlva szörös mellkasú, szörös lábú, szörös seggü és pinájú Nök hada fog a kocsmákban sört vedelni, hangosan büfögni, fingani a Férfiak meg a piperetükör elött kiscsipesszel tépkedik a fanszört...

2012. jún. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
62%

Remélem nem. Vagyis az olyan természetesen szőrös nem... ha igazítva/nyírva van legalább, az oké.


18/F

2012. jún. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
64%
Ja a férfizuhanyzóban meg már trimmelik a seggszőrt ipari ollóval.
2012. jún. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

trimmelik.. ne...

Visszajön? Nekem eddig úgy volt meg, hogy a fazonra nyírt, megigazított forma a szterderd, habár én nő vagyok és nem sok puncihoz volt eddig közöm... De amit eddig láttam uszodában, öltözőben, azon volt szőrzet.

(Uraim, itt szeretném megjegyezni, hogy a fanszőrzetnek nem a férfiassághoz van köze, hanem a kényelemhez és az ízléshez. Egy nő szőrös muffal is nő.)

2012. jún. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
78%

Nekem a kedvencem a természetes szőrös punci, én örűlnék neki. Bár nekem nem ez a tapasztalatom, de legyen igazad!

:D

30F

2012. jún. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem aztán édes mind1... Mire oda kerül a sor, hogy meglátom, akkor már nem igazán foglalkoztat, hogy szőrös, vagy sem, ahogy neki sem az lesz a legnagyobb problémája, hogy borotválom-e a herémet... :) Mindenki döntse el maga, melyik viseletet választja.


-ReapeR-25/F

2012. jún. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
85%
Én is úgy vélem, hogy egyre többen vállalják fel a természetességet, és már nem olyan menő ha valaki full csupasz. Az intim szőrzet egyedi, mindenkinél más és más, színben, nagyságban, sűrűségben, ezzel lesz az ember különböző a többiektől. A csupasz az mindenkinél egyforma, azzal h egy lánynak csupasz, beleolvad a nagy szürke emberi masszába. Az elmúlt 1 évben kb fele-fele arányban láttam szőröset és csupaszat is, és a szőrös sokkal izgalmasabb volt. A legtöbb ember (fiú és lány is) még mindig csak divatból hordja csupaszon, és a legtöbben divatból mondják h a csupasz a jó. Az igazi nő szőrösen az igazi nő, borotváltan csak megváltoztatott nő lesz, aki olyan mint a többi. 23/F
2012. jún. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
85%
Jöjjön csak, kanidkáljanak ki a szőrszálbajszok a tangabugyi oldalán, arra áll a férfifarok. Na jó, legyen persze igényesen borotválva, de imádom ha csak a szeméremdombján van egy kis szőrpamacs, annyira szexis, cicás. Jöjjön csak. Szerintem amugy mindennek megvan a keletje, már a 70 as években is a bodybuilderek mind egy szálig epillálták magukat, mert izmost testet ne takarja el a bunda,látni kell minden egyes izomtónust, és az bizony nem mostanában volt. Ki ezt ,ki meg azt szereti. De nem hinném hogy visszajön sajnos, egyre korcsabb, unalmasabb, ingerszegényebb a világ. Egyre műbbek a nők, és csak egymással versengenek,hogyk i tud nagyobb bohócott csinálni magából a műköröm, szempilla ,mell-ekkel, és tetoválásokkal együtt. Alig lehet találni igazi természetes szép nőket, azok is lehetnek igényesek, de csak ezeket a túlápolt műmájereket lehet találni a nők körében manapság 10 ből 8 esetben.
2012. jún. 28. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%
Régebben engem sem zavart a szőrös punci, mert szinte csak az volt. Most már viszont csak a csupaszért rajongok! :)
2012. júl. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!