Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ciki ha az első együttlétkor...

Ciki ha az első együttlétkor szőrösen hagyom az intim részt?

Figyelt kérdés
Még szűz vagyok, és a barátom is az. Most szeretnénk majd lefeküdni. Szerintetek nagyon gáz szőrös punci első alkalomkor? ne dzsungelre gondoljatok. bikini vonal is van ,meg rövidre is van nyirva (1-1.5cm) és kordában van tartva. viszont csupaszként kislánynak érezném magam és nagyon rossz lenne. szerintetek pl. pettingnél mennyire lesz zavaró?

2012. okt. 14. 00:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
8%

már ne haragudj,de az 1,5cm az rövid? hm :D szerintem az már nagyon gáz :) egyébként meg ne vedd a szívedre :D de manapság minden pasi a kopaszt szereti,kivéve a 30 felettiek...de átlag 30alatt ÁTLAG minden pasi a kopasz suncát szovelja :) szal fűnyíróra fel! ;)Puccc


24/F

2012. okt. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
89%
Nem függ annyira a kortól h kinek mi tetszik. Én is bőven 30 alatt vagyok, mégis a szőrös tetszik, mert a csupaszt azt túl kislányosnak tartom, ráadásul szinte mindenki csupasz és unalmas, szürke, semmilyen. Egyébként gondolom nem egyéjszakás kaland lenne, gondolom beszélgettetek már sokmindenről, ki tudod puhatolni h a srácnak milyen az izlése. Egyébiránt úgy gondolom, úgy hord, ahogy neked tetszik, mert olyan párt kell választanod, aki téged elfogad olyannak. Vagyis ha kifogásolja h fúj szőrös, akkor nem is téged szeret, csak veled van, és jó lenne ha olyan lennél ami neki bejön. Na ez nem sok jóval kecsegtet. Az igazi, ha idővel megbeszélitek kinek mi jön be, hiszen pl. egy kakiszexért rajongó álmait úgysem fogod teljesíteni, jobb ha tudjátok egymásról ezeket. 23/F
2012. okt. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
a szőrös punci már az igazi!!!! 24/F
2013. jún. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Barátnőmnek is szőrös és én is jobban preferálom. Nőiesnek tartom. Érett nőnek. Ha csupasz lenne nem örülnék neki. Tiszta tinilányos lenne.


24/F

2013. aug. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
#14-es: na végre már valaki, aki tud gondolkodni, és nem idióta :D klónoztasd már a barátnődet ;)
2013. aug. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!