Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szeretném átszakítani a...

Szeretném átszakítani a szűzhártyámat hogy a barátomnak ne legyen kellemetlen amikor vele leszk.. Ez normális?

Figyelt kérdés
nem szeretném hogy az első együttlétnél valami kellemetlen legyen számára például gondolok itt a vérzésre...nem tudom lehet, hogy ez a barátomnak kellemetlen lenne. Mit gondoltok erről?? előre is köszönöm a válaszokat.
2008. máj. 20. 19:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
nenenene sztem ne is gondolkozz még e sexen ha ilyenek jutnak az eszedbe... nem bántásból mondom de sztem nem vagy még agyilag elég érett hozzá
2008. máj. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én megcsináltam, 19 évesen. Nem voltam éretlen, könyebb volt igy. Bár nem tudom, h neked ajánljam-e. Nem bántam meg, de szerintem is jobb dolog, ha ez fiúval történik meg. Ha igazán mély a kapcsolat, ettől szerintem a barátod is jobban fog szeretni, mert neki adtad magad.
2008. máj. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
És utána mit mondasz neki? Bocsi de a szüzességemet én vettem el????
2008. máj. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Szia! Szerintem semmiképp se tegyél ilyesmit. Nekem is megfordult annak idején ilyesmi a fejemben, de jobb, hogy nem tettem. Azért jobb, ha a barátodnak hagyod meg ezt a feladatot, mert ha őszintén szeret, akkor ez még csak szorosabbá teszi a kapcsolatotokat. Velem is így volt. Állítólag nem mindenkinek fáj az első, de nekem pl. nagyon fájt. De a barátom vigyázott rám és ettől az egész csak jobb lett. Fontos, szerintem csak azzal tedd meg először, akivel nagyon szeretitek egymást. És akkor sokkal jobb lesz! Még valami: ne siesd el! (én 19 voltam akkor)
2008. máj. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
nem.
2008. máj. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, beszéld meg a barátoddal. Mert igaz, hogy neki esetleg büszkeség, hogy egy lány neki adta a szüzességét. Neki is könnyebb, mert nem kell attól félnie, hogy mekkora fájdalmat okoz neked. Ilyenkor az is kiderül a fiúról, mennyire törődik veled, mennyire vigyáz rád. Másrészről a ilyenkor a lánynak nem azon kell görcsölnie, hogy mennyire fog fájni, hanem átadhatja magát az érzésnek. Most már mindent tudsz, mégis neked kell dönteni!

Én mégis azt javasolom, a szüzességed elvételét hagyd a fiúra. Előtte mindenképp élj át 1-2 orgazmust, - kezétől, vagy szájától, - akkor biztosan kevésbé fog fájni, és kellemesebb emlék marad mindkettőtöknek.

Ne feledjétek : Tisztaság, fogamzásgátlás !!

2008. jún. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Te ha ilyen értelmes kérdést teszel fel, tudhatnád, hogy a szűzhártya átszakításához minimum három pasi kell! Addig szűz maradsz!
2010. ápr. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!