Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tudnátok sorolni annál cikibb,...

Tudnátok sorolni annál cikibb, égőbb dolgokat, mintha egy 26 (majdnem 27) éves férfi szűz?

Figyelt kérdés

Úgy értem az illető nem papnak készül és nem is az a monogám beállítottságú, aki házasságra, igazira vágyik, hanem csak így alakult neki. Én egyszerűen nem tudok ilyet mondani. Szerintem nincs is túl sok ember az országban, de még a földkerekségen sem, aki ennyi idősen szűz lenne férfi létére.


Még a 20-25 tartomány is vér ciki, de 25 fölött már végre mindennek. A társadalom kiveti magából azt, aki még 25 évesen is csajozni meg bulizni jár és akkor is van szűk 5 éve, ami alatt egyik pillanatról a másikra nem lesz lúzerből csajozócsászár. 30 éves kor fölött meg már tényleg senki nem csajozik és akkor már elkezd romlani a szexuális teljesítmény is.


És minél idősebb a korban hozzánk illő lány, annál nehezebb összejönni vele, mert annál nagyobb elvárásokat támaszt és annál jobban átlát a csajozó taktikán. Itt is a magunkfajta lúzereknek az egyetlen működőképes módszer, ha még mélyebbre süllyedünk azáltal, hogy még szemét, hazug disznók is leszünk, mert a mi korunkban már alig van nő, aki alkalmit akar?



2012. okt. 26. 15:58
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
90%

Persze. Sorolom:


- 28 éves és szűz

- 29 éves és szűz

- 30 éves és szűz

- 31 éves és szűz

- 32 éves és szűz

- 33 éves és szűz

- 34 éves és szűz

- 35 éves és szűz

- 36 éves és szűz

.

.

.

2012. okt. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
72%
Igen, tudnék. Az sokkal cikibb, hogy azt gondolod, hogy ez ciki!
2012. okt. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
69%

Tudok mondani cikibbet!

Az hogy ma egyre több csaj rib@nc, az sokkal cikibb, hidd el, nekik köszönheted ezt az állapotot, amiben vagy! Hidd el, nem te vagy lúzer, hanem a csajok elvárásai irreálisak!

2012. okt. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
91%

Inkább ez a fajta gondolkodás a ciki. Több pasival is ismerkedtem már neten, nálam kizáró ok, amikor jön a lehúzó szöveg:


Minden lány ilyen, minden lány olyan, csak a pénzt akarja, csak a tapasztalt kell, csak a jóképű kell, csak akkor kell ha van kocsija, háza, ha jól teljesít az ágyban, vansok tapasztalata.


Ez mind blabla és egyúttal nagyon pesszimista és taszító. Nem egyszer tapasztaltam, hogy beszélgetek valakivel és mondja tovább ezeket a hülyeségeket, holott pont olyannal beszélt, aki nem ilyen. Érted?

Az önsajnálat minden normális lányt kikerget a világból. Ha alkalmi lányt akarsz, meg rövid kalandocskákat, akkor azoknál a lányoknál tényleg cikinek számítasz, mert nekik adonisz kell.

2012. okt. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
33%

Ez valóban elég ciki, de hogyhogy eddig még nem jött össze? Talán nem próbálkoztál eleget? De ha tudsz próbálj meg minél előbb változtatni a helyzeten.

4-es válaszoló: akkor te nyilván az a 0,5%-nyi kivétel vagy, hogyha nem érdekel. De hidd el, az ilyen kivétel lányok nagyon ritkák.

2012. okt. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%

"30 éves kor fölött meg már tényleg senki nem csajozik és akkor már elkezd romlani a szexuális teljesítmény is."


Az ilyet de pofán vágnám! Már bocs, de ha kigondoltam, ki is mondom!

Igazából csajozni 35 felett kezdtem el (válás után) és a teljesítményem annyiban romlott, hogy már nem elég 5 perc két menet között, hanem néha negyed óra is kell (főleg a 4-5. menet közben). A legjobb teljesítő képességem 34-36 év körül volt.

Csökött tejfölös szájúak miért gondolkodnak így? Ja és megjegyzem tapasztalataim szerint a nők 38-42 év között élik a szexuális teljesítőképességük csúcsát :-P


De, hogy a kérdésre válaszoljak, ennél egy cikibb dolog van csak: ezt gyk-n kihirdetni!

2012. okt. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:

3-as: Én abban hiszek, hogy a nemi éréssel el kell kezdődnie a szexualitásnak minden egészséges embernél. Ha ez így működne és nem kéne elfojtani, akkor talán egészségesebben fejlődnének az emberek.


4-es: És hozzád hasonló lányokat hol talál az ember? Csak azt ne mondd, hogy ha optimista vagyok és nem vagyok önsajnáló, akkor nyert ügyem van nálad. Mert ez elég egy jó beszélgetéshez vagy barátsághoz, de a szexhez még több kell.


Az meg egyik lány homlokára sincs írva, hogy alkalmit akar vagy komoly kapcsolatot. Még a ruházat is csak sztereotípiákat közvetít.


A kérdéshez: Néha úgy gondolom, hogy ha még börtönviselt (nem gyilkos vagy ilyesmi) vagy drogos vagy alkesz lennék is elfogadóbb lenne velem szemben a TÖBBSÉGI társadalom. A szüzeket egyszerűen kiveti magából. Vagy valami vallási felekezet toborzójának felcsillan a szeme és dögkeselyűként csap le rá.

2012. okt. 26. 16:21
 8/38 A kérdező kommentje:
6-os: Akkor miért panaszkodik annyi lány itt is, hogy a pasijuk nem elégíti ki őket rendesen? Én naponta minimum 6-8 alkalommal kiverem és nem tudom meddig fog még tartani ez az állapot. Nem szeretném, ha akkor kezdene csökkenni a teljesítőképességem, amikor esetleg találnék egy lányt.
2012. okt. 26. 16:23
 9/38 anonim ***** válasza:
100%

Mondd csak, az miért jó neked, ha megerősítünk itt abban, hogy te vagy a világ szemete? De most komolyan érdekelne. :)



Két pasit is ismertem aki 25 év fölött szűz volt, amikor megismertem őket, akkor az egyik 26 éves volt, a másik 27. (A két megismerkedés között jónéhány év eltelt.) Senki meg nem mondta volna egyikükről sem, hogy nem volt még nőjük, ugyanis ez szerencsére nem volt a homlokukra tetoválva. És mind a kettő megtalálta a maga szerelmét, nőjét, ki nevezze ahogy akarja, az egyikük azóta családot is alapított.

Magyarán, az, hogy 27 évesen szűz vagy, egy állapot, ami egyáltalán nem biztos, hogy örökre szól. Persze jó lenne ha mindent megtennél annak érdekében, hogy ne is szóljon örökre, kár, hogy erről nem írtál.

2012. okt. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%

Én is sokat gondolkoztam ezen, de azért nem ennyire elborultan. Próbáld máshonnan megközelíteni.


Mennyi ember van, aki elveszíti 14 évesen akár, de suli után senkije nincs, munkahelyén csak azonos neműek és besavanyodott emberek vannak és évekig csak masztizik?


Mennyi ember van, aki elveszíti 14 évesen akár, de 26-27 éves koráig van neki 3-4 állandó kapcsolata és csak utána un bele?


Mennyi ember van, aki elveszíti egy prostival 18-20 évesen és azóta sincs senkije? Esetleg azóta is csak prostikhoz jár?


Így már mindjárt más az arány az "országban és a földkerekségen" is.


A szex azért nem űrrepülés. Tapasztalat kell hozzá, de a hozzáállás sokkal fontosabb. Az, hogy valaki ennyi év alatt állandó barátnővel akár több ezerszer is csinálta még hátrány is lehet, ha egy olyan lánnyal jön utána össze, akinek teljesen mások az igényei.


Tudod, ha egy ajtót minden nap kinyitsz éveken át, majd egyik napról a másikra húzni kell, nem tolni (vagy fordítva) mikor lesz nehezebb alkalmazkodni az új helyzethez? Néha a tapasztalat hiányából lehet előnyt kovácsolni.

2012. okt. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!