Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Orális szex óvszerrel? Valahol...

Orális szex óvszerrel? Valahol olvastam, van ennek értelme? Vagy hogy szokás?

Figyelt kérdés
Nem értem a dolgot, ha van ilyen valaki fejtse ki légyszíves
2009. aug. 10. 11:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
36%
hát szted hogy működhet? :D gumiban szopás. ez tipikusan a zokniban fürdés esete... én sem értem hogy miért csinálják így egyesek de biztos van benne valami nagyon perverz ha egyáltalán valakiben felmerült hogy így csinálja.
2009. aug. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Óvszerrel azok a lányok szokták, akik undorodnak a sperma ízétől, vagy attól hogy a szájukba élvez a fiú. Emiatt is árulnak mindenféle ízesítésű óvszereket. De véleményem szerint teljesen felesleges gumit használni orális szexhez.
2009. aug. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%

Akkor van értelme ha nem ismered a partnered és félsz a fertőzésektől.

Pl ha a lány száján/szájába van egy kisebb sérülés (nem egy 1 centis sebre gondolok hanem egy szinte észrevehetetlen sebre a szájban) és AIDS-es a lány simán elkaphatod.

2009. aug. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%
Aki gyakran váltogatja a partnereit, annak gondolom ajánlott, hogy ne szedjen össze valami szájfenét. Más célja nem hiszem, hogy van, amúgy meg felesleges ilyenkor a gumi.
2009. aug. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
86%
Meglepődnél, hogy mennyi fertőzést, nemi betegséget lehet elkapni a nyál, makkal történő érintkezése esetén. Főleg, ha az esetleg még kis hámsérüléssel is jár. Gyakorlatilag ugyan úgy kellene védekezni ezen a téren is, mint a másik téren. Aztán a kényelmi szempont már egy másik kérdés.
2009. aug. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%

ja ez ilyen egyszerű: betegség elleni védekezés.

lehet, hogy nem "kényelmes", de biztonságos.

2009. aug. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
mindketten szűzek vagyunk. Biztos hgy fertőzés/betegség nem fenyeget. Akkor ugye nincs szükség rá? Én is feleslegesnek és értelmetlennek tartom, de nincs tapasztalatom
2009. aug. 10. 11:58
 8/16 anonim válasza:
82%

A nemi betegségnek nem sok köze van ahhoz, hogy szűz vagy-e, vagy sem.Elkaphatsz strandon is egy kellemes gombás fertőzést..

Főleg orális szexnél nem sok jelentősége. A szájban lévő kórokozók okozhatnak problémát, és attól te még lehetsz szűz.

2009. aug. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
37%

hát biztos akadnak ojan emberek akik szeretik azt a 'fincsi' sikositót meg a jó kis 'gumi izt' XD

ja már az izesitettet is ugy csinálják h belül van izesitve ami a pasi faka felé néz, és ahogy ki-be huzogatja ugy beledörzsölödik az iz a farkába. aztán jöhet az orál.

én már probáltam banáánosat hát nemsok izze volt a gumin kivül. mintha egy traktorkereket nyaldostam volna...

szóval gumi nélkül 1000× jobb:D

2009. aug. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%

Én sem szívesen veszem rá magam arra, hogy gumival csináljam. Volt már rá példa, amikor még nem szedtem tabit, és már felhúzta a gumit, amikor kicsit még szopiztam. Borzalmas volt. Mintha egy lufit nyalogatnék, az a kellemetlen gumi íz, meg a síkosító nyálkás íze. Abba is hagytam és mondtam neki, hogy nekem ez így nem megy, mert egyszerűen nem bírom az ízét. Az ízesítetteknek illata (vagy némelyiknek szaga) még van is, de az íze elég mű.

Akkor én már inkább natúrba csinálom. Sokkal jobb íze van a párom péniszének, mint egy darab guminak. Az ő ízére, illatára fel tudok izgulni, a gumira nehezen. Az már kicsit nekem perverz. Ennyi erővel pasi sem kell, csak vennék egy doboz kotont és unalmamban elnyammognék rajta, mint a rágógumin.

2009. aug. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!