Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Discoban ha összejönne egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Discoban ha összejönne egy csajjal a szex, hogy szokás csinálni? Csaj v pasi lakására szokás felmenni? És ha elég messze van a ház, és nincs taxi meg ilyenek?

Figyelt kérdés
Az utolsó mondatot azért írom, mert eléggé lecsillapodhat a hangulat mire elsétáltok oda, azért gondolom h nem lehet túl jó. Ezt h lehetne megoldani?
2010. nov. 1. 22:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
ha ennyire fingod nincs az egészről nem valószínű, hogy bárkit is össze fogsz szedni egy szórakozóhelyen...
2010. nov. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
igaz h fingom nincs az egészről, de vhol el kell kezdeni... az a gáz nemtudom ilyenkor mi a szokás, azzal nem lenne gond h felszedjek vkit, de hogy utána mi szokott lenni...
2010. nov. 1. 22:45
 3/12 anonim ***** válasza:

Az elsőnek: valahol el kell kezdeni.


Woozie

2010. nov. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Elvileg ha discoba jönne össze már el se jutnátok odáig. Nah meg egy hosszú séta egy olyannal akit csak meg akarsz fektetni még kiábrándító is lehet. Némelyik ilyen tipusú csaj nem túl szórakoztató, vagy ugyebár a csaj is kiábrándulhat ha te is a taplóbb pasik közé tartozol...
2010. nov. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
tudok én tapló is, meg kedvesebbb is lenni ha akarok, ha megéri.. attól függ melyik jön be a csajnak
2010. nov. 1. 22:50
 6/12 A kérdező kommentje:
bár a taplóság relatív dolog
2010. nov. 1. 22:51
 7/12 anonim ***** válasza:
mehettek bárhova ahol van rá lehetőség és nem zavartok senkit, nincs rá szabály hogy kihez kell menni. taxit meg érdemes lenne hívni ha messze laktok...
2010. nov. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
42%

sztem disco wc:) hogy mássok mit gondolnak azt meg szard le:Dvaloszinüleg irigykednek hogy ta ma valakit :D csucsig viszel:)

tapasztalatom nincsen viszont benne:)mert nem szeretnék 1 éjszakás kalandot:)

viszont tuti ezt gondolnák/nám:)

probáld meg de sztem keres egy csajszit:)

2010. nov. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%

Az 1 éjszakásokat 90%ban magamhoz vittem és kb 10%ban mentünk hozzá.

A lehetőségek:Csajozáshoz,mindig vittem magammal az egyik csúnya,sügér haverom,aki örült,hogy eljöhetett velem és nem volt konkurencia.Ő vezette a kocsim én meg piáztam.Nem lakott tőlem messze,onnan meg már a kertek alatt hazavezettem.Legtöbbször ez volt,de volt,hogy a csaj vitt haza,vagy taxit hívtam.

A gyalogos buszozóst,mindenképp hanyagold,főleg télen,mert meggondolja magát a bige,plusz összefagy a pö-csöd a buszmegállóban.

2010. nov. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Már csak azért is megéri taxit hívni-persze csak ha hozzád mentek,mert hazaviteti magát a csaj aztán pá,majd hívj-mert városon belül megúszod 3-4 ezerből és egész este dughatod,míg ha fizetsz egy lakásosnak az 10-15 ezer és csak egy óra.

Tehát szerintem,ha tuti a dugás,akkor megéri a taxi.

2010. nov. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!