Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ugye várjak vele?

Ugye várjak vele?

Figyelt kérdés
Először is szeretném kérni hogy ne szidjatok le, megerősítésre vagy észhez térítésre van szükségem, nem prédikációra. Köszönöm! Szóval az a szituáció, hogy 3 hónap járás után (volt: kézfogás, szájrapuszi, hevesebb nyelves meg sima csók, ölelés különösebb tapi nélkül: nm fogta meg a seggem, mellem, stb.)a barátom megkérdezte, hogy akarom-e. Természetesen nem. Szűz vagyok. Nagyon szeretem és úgy érzem ő is engem. Az utóbbi időben nagyon sokat tépelődtem ezen. Sokak szerint ez nem nagy dolog, mások szerint igen. Én is inkább az utóbbiak közé tartozom. Bár tényleg szeretem, és szerelmes vagyok belé, mégis úgy érzem, ennek még nincs itt az ideje. Légyszíves mondjátok meg, ugye még várjak vele? [Nem vagyok kíváncsi trágár, használhatatlan, szórakozásból írt válaszokra!] Köszönöm szépen előre is mindenkinek! 14/L

2012. okt. 28. 18:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Természetesen várjál vele!!!! Ha biztosan akarnád, akkor nem tetted volna fel ezt a kérdést. Tehát amíg egy kicsit is bizonytalan vagy mindenképpen várj bármilyen testi kapcsolattal! Egyébként még nagyon fiatal is vagy!!!!
2012. nov. 2. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Egyrészt tetszik, ha valaki 14 éven ilyen jól fogalmaz. Másrészről várj, mert még csak 14 vagy!

Harmadrészt, várj, mert még annyi minden nem volt meg előtte, nem érdemes kihagyni az egymás teste megismerése lépéseit!

2012. nov. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!