Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit tegyek? Várjak vele?...

Mit tegyek? Várjak vele? (további lent)

Figyelt kérdés
a barátnőmmel 2 hónapja vagyunk együtt 15 ő is és én is. mostanába rászoktunk egymás "izgatására" vagyis rámfekszik vagy én rá és heves csókolózás közt "mozgunk előre hátra" :). ilyenkor nagyon beindulok általában. most az a helyzet hogy néhány hét múlva együtt alszunk kettesben se szülők se semmi. szerintetek kérdezzem meg hogy feküdjünk e le vagy ebből ő azt érezné hogy csak arra kell nekem? tudok várni a dologgal mert nagyon szeretem, de nagyon felizgat mindig :/.Mit tegyek?próbáljam meg vagy ink csak petting vagy ink aludjak :D? nem sűrűn adódik ijen alkalom hogy nincsenek szülők :)
2011. márc. 21. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne megkérdezni. Majd alakul. Ott fekszetek egymás mellett/egymáson. Próbálkozhatsz tovább menni, de ha ellenkezik, akkor azonnal állj le. 2 hónap nagyon kevés idő ebben a korban, szóval ne legyél csalódott, ha nem fogja akarni. De semmiképp ne kérdezd meg előre...
2011. márc. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, hát akkor próbálkozok valamivel de nemakarom erőltetni mert nemakarom h azthiggye h csak arra kell :)
2011. márc. 21. 15:59
 3/6 anonim válasza:
100%

Majd adja magát a helyzet, de azért legyen Nálad egy óvszer, arra az esetre, ha eljuttok odáig.

Bár szerintem a 2 hónapos kapcsolat nem érett még az intim kapcsolathoz, de Ti tudjátok.. Nem akarok általánosítani.

2011. márc. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Izééékeh11 ***** válasza:
0%

kérdezd meg hogy őt felizgatja e ....ha azt mongya h igen vihecc gumit :D

13l

2011. márc. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
áh azt nemkérdem ink mert nagyon bunkó xd annyit nemér h elveszitsem :):)
2011. márc. 21. 16:42
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne hidd, hogy bunkó dolog az , ha megbeszéled vele, hogy jól esik neki ez, vagy az! Sőt! Azt is bátran megkérdezheted esetleg, ha látod, hogy nyitott rá, hogy mit szeretne...

Egy dolgot viszont ne kérdezz meg: Na, milyen volt? / Hányast adnál rá?

Ezek a kiábrándítóan durva kérdések. :D


Csatlakozom az egyik előttem szólóhoz, vigyél magaddal gumit, de soha ne ócska 100-os boltosat használj! Egy rossz döntéssel tönkretehetitek több ember életét!

(A 100 FT-os boltos gumik csak arra jók, hogy gyakorold a felrakást, ha eljön az ideje, akár sötétben is rutinosan menjen.)

2011. márc. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!