Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mikor vesztettétek el a...

Mikor vesztettétek el a szüzességeteket? Szerintetek ez a kapcsolat normális? Ti nem aggódnátok?

Figyelt kérdés

Egy 15 évesnek egy nagyon korai, igaz?

( A húgomnak érett, nála JÓVAL idősebb pasija van, akivel 3 hete járnak, és félek, hogy nem bírja tovább a húgom, és odaadja magát. A csávót már régóta ismerem, és tudom, hogy nagyon szereti Jankát, de azért ő még is az én 10 évvel fiatalabb HÚGOM! ( Én 19 évesen feküdtem le a barátommal, a 3. hét végén. Már nem bírtuk, nagyon nagyon szerelmesek voltunk. Nem bántam meg, de szerintem egy kicsit elhamarkodtam. Ja, a pasi 26, a Hugi decemberben lesz 16. Én 25 vagyok. )



2012. nov. 2. 01:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
77%
#5 az azért nagyon durva. A csávót nem értem, mit akar egy gyerektől, hogy élvezheti az egészet... Biztos jó nagy lúzer, és idősebbek szóba se állnak vele.
2012. nov. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
77%

Fúj b@zdmeg! Ez undorító hogy egy 42 éves egy15 évesnél. Pedofil fel kéne jelenteni! Az apja lehetne. És hol vannak ilyenkor a szülők? Ettől kéne védeni a gyereket.

Egyébként ne fejének szem még le. Próbáld összehozni egy vele egyidős fiúval vagy ha tényleg ennyire szeretik egymást akkor várjanak még. Min mire a csaj 16 lesz.

2012. nov. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
az a baj, hogy bármennyire is szereti a testvéred azt a fiút ne engedd neki nagyon nagy a korkülönbség próbáld meg lebeszélni!
2012. nov. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Beszéltem a húgommal. Eddig is elég bensőséges, őszinte kapcsolatot ápoltunk egymással. Nem akartam elrontani azzal, hogy keresztbe teszek neki - pedig megtehettem volna, az "ő érdekében". De úgy gondolom, ha ellenzem, csak ártok mindkettőnknek, sőt, mindhármunknak. Legalább egy ember legyen, akivel megbeszélheti... Most már másfél hónapja járnak, minden tökéletesen működik.

A húgom eszméletlen érett csajszi. Megállja a helyét, talpraesett. És úgy gondolom, ha nem hagyom, hogy tapasztalatot gyűjtsön, a saját gyermekének sem fog tudni tanácsot adni, és úgy érzi majd, lemaradt dolgokról, üres lesz az élete! Nem kell feltétlen megóvni valakit mindentől. Hadd gyűjtsön tapasztalatot. Persze vannak határok, de most itt szerencsére nem erről van szó. :) Megnyugodtam, és áldásom adtam rájuk...:)

2012. nov. 23. 15:06
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

tb agnes válasza:


"Fúj b@zdmeg! Ez undorító hogy egy 42 éves egy15 évesnél. Pedofil fel kéne jelenteni! Az apja lehetne. És hol vannak ilyenkor a szülők? Ettől kéne védeni a gyereket.

Egyébként ne fejének szem még le. Próbáld összehozni egy vele egyidős fiúval vagy ha tényleg ennyire szeretik egymást akkor várjanak még. Min mire a csaj 16 lesz."


Az a baj, hogy nem tudod, mit jelent az,h pedofil. Talán nem kéne olyan szavakat használni, amiknek a jelentésével nem vagy tisztában. A pedofil a nemileg éretlen gyerekekre gerjed. Nem egy 15 éves tinédzserre. És 14 felett egyébként is legális a szex. És nem, nem sztem sincs rendben,h egy 42 éves egy 15 évessel van együtt, de talán utána kéne nézni néhány fogalomnak, nem pedig baromságokat írni.

2012. dec. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ez komoly? 42 éves pasi és 15 éves kislány?

Mi lehet ebben a kapcsolatban a szexen kívül? A pasi felvállalja őt, mint a "párja" és úgy mutatja be mindenkinek?? El nem tudom képzeni milyen lehet, vagy egyáltalán mit tudnak megbeszélni egymással???!!


És hogy a kérdezőnek is válaszoljak, én 24 voltam. Nem azért mert nem lett volna rá lehetőség, ő volt a sokadik "jelentkező", de ekkor voltam először igazán szerelmes.

2013. jan. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
48%

16 - 26

Soknak tűnik.

De ha azt mondom, hogy egy 34 éves nőnek 44 éves férje van az mindjárt teljesen OK, nem?

Na itt van a kutya elásva.

OK, a húgod még tini, a srác meg felnőtt (jogi értelemben is), de ha szeretik egymást és a srác nem tesz rosszat neki (elmondásod szerint ismered, te tudod, hogy illik e hozzá), akkor ne szólj bele.

Ha ismered a srácot, és csak az aggaszt, hogy idő előtt lyukaszt, akkor gondolkozz el kicsit. Ugyanis ha más nincs ami zavarna akkor elvileg jól bánik vele, és illenek egymáshoz.

Valóban egy huszonéves srác már nem ugyanúgy áll a szexhez, mint egy tini, de 16 évesen elveszíteni nem gáz. Az, hogy te 19 évesen veszítetted el, az egy dolog. Te egy másik generációban nőttél fel. 10 év már generációs különbség, ha tetszik, ha nem.

Nem lehet, hogy legbelül valami féltékenység van, hogy esetleg tetszik neked húgod pasija, vagy az, hogy ő ilyen fiatalon kezdene bele veled ellentétben? Netán ő szabadabban élvezné a dolgot?

Mert ha ez is bejátszik akkor te nem őt félted!

Szállj magadba, gondold át, gondold végig, hogy csak ez a baj, hogy lefektetné a húgodat a pasija? Korábban nem volt gond, hogy együtt vannak?

És ha úgy gondolod jók ők együtt, csak félted, hogy túl hamar kezd bele valamibe amihez éretlen (mert a húgodat is te ismered, nem a válaszolók) akkor beszélgess vele erről, hogy ő akarja e már, fél e tőle. Légy a nővére és támogasd. Elvégre tapasztaltabb vagy, és ha jó a kapcsolatotok akkor csak figyelni fog rád. De ha ő is akarja, akkor neked ebbe sok jogod beleszólni nincs.

És a 10 év korkülönbség meg most vészesnek tűnik (és valószínű, nem együtt fognak megöregedni), de azért nem akkora gáz.

2013. júl. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!