Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Önök szerint normális, ha egy...

Kiri90 kérdése:

Önök szerint normális, ha egy lány 22 éves létére még szűz? Mert vannak olyanok, akik azt mondják, hogy nem normális, természet ellenes, mások meg mondják, hogy normális. Most mi az igazság?

Figyelt kérdés

2012. nov. 5. 21:23
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

"Átlagos", "normális", "semmi különös".

Milyen szavak ezek kérem szépen?


Ez a hölgy itt kifejezetten szép! :-)


Bár azért elég lett volna egy kép linkelése, nem egyből facebook, de ezt te tudod.

2012. nov. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs veled az égvilágon semmi baj, de egy ilyen lánynak nem szórakozóhelyen meg bulikban kell ismerkednie, hanem munkahelyen, könyvtárban, hangversenyen stb. :)
2012. nov. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem irigy vagy a képen látható lányra, és azért linkelted be ide és a nevében írva a kérdést...

Hát ez a nem normális.

2012. nov. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Kérlek alásan, a képen én vagyok..:DDD
2012. nov. 6. 17:29
 25/31 anonim ***** válasza:

Levegyük egymás szüzességét?

F19

2012. nov. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Na, sok pasi talált be azóta? :-D
2012. nov. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Én azt mondanám, hogy átlagos vagy, Lady Gaga, vagy Kiszel Tünde ezerszer rondább nálad. Viszont nem vagy reménytelen eset, egy fogszabályzó nagyon sokat segítene. :-)

Ja, és szerintem normális. És 24 évesen vesztettem el a szüzességemet és nem késtem le semmiről.

2013. jan. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim válasza:
Te női szemmel is nagyon szép vagy, nem átlagos. Pasikra ne hallgass, szerintük csak az szép, aki a Playboyban szerepelt. Csak olyan meg sose lesz nekik, aztán az a probléma. Most rajtad töltik ki a frusztrációt. :D
2016. dec. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 tabaki ***** válasza:

@#28:

Te olvastad is a kommenteket, vagy csak kifilóztad, mi lehet bennük? Nekem egyáltalán nem tűnik úgy, hogy bárki törleszteni akart volna a keserű balsorsáért. Egyébként, így négy év múltán elnézve ezt a Kiri90-et, én azt olvasom ki a tekintetéből, mintha csökkentek az önértékelési zavarai -- és félek kimondani, hiszen az az erényes leány legnagyobb kincse és legfőbb ékessége a szüzesség, de mintha bizony már akörül sem lenne minden rendben...

2016. dec. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
29: Aha, olvastam. Kiszel Tünde rondább nála... ettől biztos jobb lett az önértékelése.
2016. dec. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!