Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Semmi önbizalmam odamenni a...

Semmi önbizalmam odamenni a lányokhoz, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Sziasztok, lehet, hogy ez a téma lerágott csont, de én a segítségeteket szeretném kérni. 15 éves vagyok, nem volt még barátnőm. És az a baj, hogy egy lányhoz sem merek odamenni, nincs önbizalmam. Nem tudom, hogy mit mondhatnák neki, hogyan kezdeményezhetnék. (Nem konkrét lányról van szó).


Tudom, hogy még előttem áll az élet, de egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy hogyan tudnék leszólítani egy lányt...


2009. aug. 12. 20:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Hát igen, előtted ál még az élet, úgyhogy nem vagy lemaradva még semmiről sem. Hogyan szólítsd meg? Egyszerüen! Úgy, mintha bárki más lenne, pl. haver, osztálytárs vagy akárki. Hidd el ha nem görcsölsz rajta, akkor sokkal könnyebb. Nem szabad a ,,jelöltet" látni benne, csak úgy lazán. :)
2009. aug. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
figyelj haver...amíg nem vagy tisztában önmagaddal,addig ne is akarj. egyik csaj sem komázza a bizalmatlan csávókat. miért nincs önbizalmas,ha szabad tudni?
2009. aug. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

Hülyén hangzik lehet de ami épp eszedbejut menj oda köszönj, mosolyogj és próbáld nem mutatni hogy izgulsz :) A legegyszerübb ha úgy mész oda mintha egy haverodhoz mennél oda beszélni :) És azt már neked kell tudnod mi lessz az a konkrét dolog :D ha például könyvet olvas odamehetsz úgy mintha érdekelne a könyv és beszélgethetsz vele egy nagyot :) Hidd el egyszer sikerül odamenned a beszéd menni fog magátol is csak akarj is vele beszélni mikor odamész :) Azthiszem ez jó hosszúra sikerült de remélem hasznodra válik :) Sok Szerencsét :)

15/F

2009. aug. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Van még időd tényleg,én pl 17 vok és még nekem se volt.Pedig nálam nem gond leszólítani a lányokat,csak hát mindig barátként tekintenek rám.Szóval még ha meg is tudsz szólítani,akkor se tuti h lessz csajod,csak egy lépésel előbere jársz.
2009. aug. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én 18 éves vagyok és még nekem se volt barátnőm mert nekem is az a problémám mint neked egyszerűen nem merek kezdeményezni, nincs önbizalmam. Úgy érzem azért mert félek a vissza utasítástól. És valószínű hogy benned is van ilyen érzés. Már megpróbáltam leküzdeni de amikor már ott voltam akkor inkább megfordultam és hagytam az egészet.


18/F

2009. aug. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

én 18 vagyok és volt pár barátnőm. legtöbbjük csak kihasznált, hisztizett és mondtam nekik..h mentek...a pics.ba.

azóta a haverokkal járunk kulturáltan szórakozni:P

szal subb bass monster: nincs nő nincs sírás:D

2009. aug. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Hát nekem sincs csajom.Én is szeretem Sub Bass Monster-t.Szerintem is úgy a legjobb ha még egyenlőre nincs.Majd egyszer!Nem lesz még világ vége,nem kell sietni.
2009. aug. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem,meg sokkal jobb,ha már volt csajod és úgy vagy a haverokkal és úgy nem kell nő,mint ha még ki sem próbáltad,h milyen az!
2009. aug. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Először győződj meg róla hogy a kiszemelt csaj érdeklődik-e irántad.Egy kicsit nyomulj és ha azt veszed észre,hogy érdekled akkor nyugodtan menj oda hozzá mert sok lány ugyan így van és lehet hogy tetszel neki csak ő sem megy oda hozzád.
2009. aug. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!