Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy átlag ember manapság hány...

Egy átlag ember manapság hány éves korában veszti el a szüzességét?

Figyelt kérdés

2012. nov. 9. 19:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Átlag ember? Ez nem korhoz kötött dolog. Mindenki akkor amikor úgy érzi hogy készen áll rá.
2012. nov. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Első! Sajnos egyesek túl korán érzik rá magukat érettnek a média, társadalom mocska miatt...

F17

2012. nov. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Hole Hunter ***** válasza:
...amint egy pillanatra nem figyel oda.
2012. nov. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%

Lányoknál: 10 éves kortól - 15 éves kor között valamikor,

Fiúknál: fogalmam sincs...

2012. nov. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
statisztikák szerint általában 16. kifejezetten magyarországról nem tudok ilyet, de szerintem itt is ilyesmi lehet, vagy inkább 15
2012. nov. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Szerintem fiúknál olyan hamar, amilyen hamar csak lehetőség van rá.

De nekem ez a lehetőség pl. 27 évesen érkezett el...szóval ezt biztosan nehéz meghatározni.

De amúgy szerintem is 15-16 az átlag, normális embereknél.

2012. nov. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
a fiúknál általában fél évvel később van rá lehetőség. elhanyagolható. a lányok azért veszítik el korábban, mert az idősebb pasija jól erőlteti.
2012. nov. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Én 16. szülinapom után pár nappal vesztettem el, az osztályban voltak akik szintén 16 éves korukban,de kevesen. Az én környezetemben nem 16 volt az átlag, hanem kicsit több.


L/19

2012. nov. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Hááát az én régi cimboráim és osztálytársaim közül már kb. mindenki. 20 vagyok most. Van kivétel - 3 ember, de ebből az egyikünk hardcore kocka, ő nem számít, mert valószínűleg nem is fog ez változni, mert lassan eléri a 2 mázsát és semmi nem érdekli, csak a wow meg a minecraft.


Aztán van a haverom meg én még. Haverom volt anno a suli bohóca kb., sok haverja meg csajhaverja is volt, de kb. ennyi. Én meg voltam a segítőkész, érdekes humorú különc valaki. Hát így alakultak a dolgok.


Illetve van még egy cimbora akiről feltételezem, hogy kamuzik mert ha az összes sztorija igaz lenne, már halott lenne...

2012. nov. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan 16-17 az átlag.
2012. nov. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!