Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ez normális, ha ezt érzem...

Ez normális, ha ezt érzem első próbálkozás után?

Figyelt kérdés

Tegnap próbáltunk lefeküdni a barátommal. Nagyon szűk vagyok, és valahogy nem szeretem, ha az ujját akarja benyomni,én se próbáltam még magamnak, mert kellemetlen érzés ott, ezért egyből élesbe próbálkoztunk.Persze előtte felizgatott rendesen, nedves voltam, minden rendben volt. Kb 1-2 centire sikerült csak "bejönnie", mert a póz se volt túl jó választás, meg elég kellemetlen is volt, így most csak ennyi sikerült.


Ami a kérdésem:

Ma reggelre, mikor pisiltem és megtöröltem, olyan érzésem volt ott a bemenetnél, mintha húzódna kicsit a bőröm, vagy mintha "meg lenne szakadva ott a bőröm kicsit, de megnéztem tükörbe, nem láttam semmilyen különös elváltozást, kicsikét piros volt, de ennyi. Fertőzés nem lehet, védekeztünk ahogy kell.:)

Normális ez az érzés? Mert ma szeretnénk tovább próbálkozni, de nem tudom, hagyjam e ott pihenni magam, vagy ettől független lehet-e tovább próbálkozni..?



2012. nov. 10. 07:52
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
Mivel elmondásod szerint szűz vagy még, valószínűleg a szűzhártya az, ami blokkolja az ujjazás és behatolás élményt. Ezt a szűzhártyát első szeretkezéskor át kell szakítani pénisszel, ami nem kellemes (egyes lányoknak kifejezetten fájdalmas) és kicsi vérzéssel jár. Ameddig nem szakad át teljesen a hártya, addig nem is fogod élvezni sohasem a szexet, hiszen kellemetlen érzés. Ne félj tőle, csak az első nagyon rossz, utána nagyon nagyon fogod majd élvezni!
2012. nov. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Tudom,de köszönöm:)

Csak nem tudom, hogy most ez normális-e, hogy azt érzem, mintha a "bejáratomnál" a bőröm meg lenne szakadva, meg úgy húzódik meg nem is tudom hogy mondjam, ha odaérek, vagy ha megtörlöm. Mert ma tovább szeretnék próbálkozni a barátommal.

19/L

2012. nov. 10. 08:16
 3/8 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem megsérült a hártya, de nem szakadt át és ezt érezheted! Egy tanácsom lenne, a következő együttlétkor - megfelelő nedvesítés (előjáték) után - egyszerre hatoljon beléd egy határozott mozdulattal, teljesen; ezzel biztosan átszakad a szüzhártya. Pár percig nagyon kellemetlen lesz utána, de ezt követően átmegy a fájdalom élvezetté és a párod is nagyon fogja élvezni! Hidd el, et így kell csinálni! 26/F
2012. nov. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%

Találtam két képet a Google-ban a szűzhártyáról, ami alapján meg fogod érteni, hogy miért kell átszakítani! Az ábrán neked a bal oldali van, de a jobb oldali kell ahhoz, hogy a párod beléd tudjon hatolni!


[link]


[link]

2012. nov. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséged, ezeket tudom, csak kicsit megijedtem, hogy mi most ez a feszülés, meg furcsa érzés ott, hiszen még be se ment normálisan..könnyen ráparázok dolgokra, és már arra gondoltam, mi van ha a bőröm majd kiszakad, ott a gátamnál..ami lehet, hogy hülyeség, csak ilyenkor össze-vissza jár az agyam, még ha hülyeség is.:)
2012. nov. 10. 08:32
 6/8 anonim ***** válasza:
40%
Ez butaság, ilyentől nem kell félni! Ajánlom, hogy a párod kicsit olvasson utána a szűzhártyának, hogy a legjobban tudja átszakítani. Megfelelő ismeret és hozzáértés elegendő ahhoz, hogy a legkevesebb fájdalommal járjon a folyamat. Mindenképpen kellemetlen lesz és vérezni is fog, ettől ne ijedj meg, hamar eláll és meglátod nagyon nagyon fogsz még akkor élvezni! Ne hagyjátok abba a szexet a szűzhártya szakítást követően... folytatni kell!
2012. nov. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia! Nálunk is hasonlóan ment a dolog 2 évvel ezelőtt, elhatároztuk, hogy lefekszünk (bár előtte engem ujjazott), de az első alkalom csak "félig" sikerült - megsértette a szűzhártyámat, felszisszentem a fájdalomtól, ő meg erre megijedt, és kihúzta. :D Én mondtam neki, hogy folytassuk, ezen túl kell esni, de neki addigra lelankadt (ő is kezdő volt), és végül úgy voltunk vele, hogy másnap folytatjuk. Nekem is kellemetlen volt utána kb másnap délig, meg egy picit vérzett is, de estére már semmi rosszat nem éreztem. Megpróbáltuk megint, ekkor már teljesen átszakadt a szűzhártyám, pár pillanatig nagyon fájt, utána kb egy percig kellemetlen volt, de a végére már kifejezetten élveztem. :)


Szóval szerintem veled is hasonló lehet, megsértett ott valamit, de még nem teljesen, ez is átmeneti állapot - essetek túl az első "igazin", és minden rendben lesz! Sok sikert! :)


21/L

2012. nov. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Akkor Te is éreztél másnap valamiféle feszülést, bőrhúzódást, kellemetlenséget a hüvelybemenetnél? Már megijedtem, hogy valamit rosszul csináltunk, és megszakad rossz felé a bőröm, vagy ilyesmi:S:)

Köszi!!!

2012. nov. 10. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!