Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akiknek több év próbálkozás...

Akiknek több év próbálkozás után jött a baba, az mit érez pozitív tesztkor? Normális ha úgy érzi, mindig terhes akar lenni?

Figyelt kérdés
nos én még nemvagyok terhes. de már 2 éve rajta vagyunk és már kezelnek. de ugyérzem hogy ha terhes leszek utánna ha megszülök megint akarok,mert a babát is akarom de most jelenleg ugyérzem hogy terhes akarok lenni mindig. normális?
2008. okt. 10. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Normális, persze, és nagyon aranyos, amit írsz. Egyébként én terhes vagyok, és én is azt érzem, hogy újra és újra szeretném majd megismételni ezt az élményt, mert egy gyerek kihordásánál és felnevelésénél kevés szebb dolog van a világon! :))
2008. okt. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ti medig vártatok rá,?
2008. okt. 10. 18:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi szintén 2 éve vágyunk már a babára, és jelenleg 27 hetes kismama vagyok. :-))Tavaly 2 babát elvesztettünk, 1-t spontán 8 hetesen és a másik elhalás volt 9 hetesen. Én átérzem amit érzel, olyan érzés állapotosnak lenni, ami semmi máshoz nem fogható. Amióta érzem Őt mocorogni a hasamban minden nap egy Csoda, és mintha nem is a földön lennék. Már nagyon korán 16 hetesen éreztem a mozgásait, és akkor minden egyes megmozdulásakor sírni tudtam volna a boldogságtól hogy ez mégis megadatott nekem.

Szorítok hogy minnél előbb Neked is sikerüljön a Csoda!

2008. okt. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

annyira szívszorító, amiket írtatok!! mert Nekünk elsőre sikerült a babó és nem tudom, milyen átélni ezt a fájdalmat és néha elkeseredést, de Nekünk is minden pillanat egy csoda!! amióta Ő a pocimban van én is érzem, hogy még át szeretném élni ezt párszor...:)

remélem, sokaknak ennyit jelent egy kis élet!!

kérdezőnek sok sikert, szorítok, válaszolónak pedig probléma mentes várakozást kívánok!!

33 hetes pocakos

2008. okt. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!