Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, hogy egy fiú és egy lány minden nap beszélnek egymással chaten de ritkán találkoznak? Mindenről tudnak beszélni és kedvelik egymást? Nem mernek lépni?

Figyelt kérdés

2012. okt. 29. 20:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Egyikük sem tudja, hogy a másik tényleg akar-e valamit.
2012. okt. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Félénkek, gyávák mindketten és nem mernek kockáztatni. Emellett nem tudják, h a másik mit szeretne, illetve, hogy pontosan ők mit szeretnének a másiktól.
2012. okt. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
Az nem lehet, h csak barátként tekintenek egymásra? Nekem is vannak olyan lány haverjaim, akikkel napi szinten beszélek, és ők is egészen biztosan csak barátnak tartanak.
2012. okt. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
36%
Ezen mit nem lehet merni?? Én egy elég félénk lány vagyok, társaságban nagyon keveset beszélek, de ha lenne egy ilyen fiú akivel napi szinten beszélek, és tényleg oda lennék érte, és már jól ismerjük egymást, akkor miért nem lehet kibökni, "hogy találkoznál velem úgy??" de 2-3 beszélgetés után és képes lennék rá, pedig elég félénk vagyok, azt értsétek már meg emberek, hogy egyáltalán nem gáz kimutatni az érdeklődést más felé, főleg chaten??? sima ügy
2012. okt. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
Nekem volt egy ilyen "esetem" 1 éve, minden nap beszéltünk, én belehabarodtam, aztán meg pofára estem, mert mind kiderült, nála ez tök normális, hogy ennyit beszélget valakivel. Aztán azóta is ennyit beszélünk...hát ez már gázosabb :S Amúgy hány évesek vagytok? Ez eléggé korfüggő szerintem :)
2012. okt. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Sima ügy??? Sokat beszélgettem egy lánnyal chat-en, ő is félénk és barátja se sok, meg egyáltalán. Inkább otthon ülős típus, stb. Ha szerettem volna találkozni vele (pedig nem két napja ismertük már egymást) mindig lemondta és kibúvót keresett. Ezeknek az embereknek a chat az élet, nem a való világ. :(
2012. okt. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
L/16 F/17
2012. okt. 29. 22:56
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem van ilyen fiú chaten, sok mindenről tudunk beszélni, napi szinten, meghallgatjuk egymás problémáit, de élőbe alig találkozunk, pedig nem lenne semmi akadálya.

Mi végülis megbeszéltük, hogy semmit nem akarunk egymástól, ezért praktikusabb megoldás, ha nem kell talikat szervezni, hanem chaten beszélgetünk. (A baráti körünk tök eltérő)

2012. okt. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
kedves 3-as. biztos h nem csak barátként :)
2012. okt. 30. 00:56
 10/11 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :) hasznos válaszok :)
2012. okt. 30. 00:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!