Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Lyoness-el...

Mit gondoltok a Lyoness-el kapcsolatban. Télleg olyan jó működik ahogyan beszélnek róla?

Figyelt kérdés
2012. szept. 14. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:
27%
Istenem, a Lyoness egy átverés, keress rá fórumokon.
2012. okt. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Miért lenne átverés, megmagyaráznád?
2012. okt. 3. 00:14
 3/6 anonim válasza:
62%
"keress rá fórumokon" Ne haradugj ,de ennél nagyobb marhaságot rég hallotam :DDDDD Mivel tudhatod Te is,fórumra bárki bármi oda írhat.Bár Én is tisztában vagyok azzal,hogy az átlag magyar panellakó orvos,építész,mérnök,közgazdász,jogász, egyszemélyben(mert elvileg mindhez ért).Ja és persze húzza az igát minimálbérét.
2012. okt. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
Én is Lyoness-es vagyok, ha kéne, bizonyítani tudom, hogy jól működik, nem átverés. Bankszámlakivonattal is bizonyíthatom. Nagyonjó kis rendszer.
2012. nov. 26. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
15-6 Multilevel vállalkozással találkoztam már. Elég korrekt. a Top 6 cégek közé sorolnám. A rendszer jó, viszont az oktatási, motivációs, és képzési rendszerről olyan sokmindent nem hallottam, mert nyilván nincs is egyenlőre - bár ez lehet nem biztos.
2012. dec. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 hájaaa ***** válasza:
Egy hátrány(amiért én nem foglalkoztam vele), hogy sok helyen utalvánnyal lehet csak fizetni. ÉN elég lusta embernek tartom magam ezért hogy elmenjek az utalványokért és úgy fizessek(ráadásul abból vissza sem kapok semmit így az egész összeget el kell költeni)ez nekem nem kell. A kártya odaadás(mint a supersoppp meg tesco kártya) ez működne, de olyan kevés helyen lehet csak ezt megcsinálni, hogy csak ezért nem leszek lyonesses. Kevés a boltjuk(még) ezért számomra nem érdekelt!
2013. febr. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!