Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek az normális,...

Szerintetek az normális, hogyha szépnek látom magam?

Figyelt kérdés
Régen mindig úgy gondoltam, hogy nem vagyok szép, csúnya vagyok. Mióta megismertem barátomat egyre nagyobb lett az önbizalmam, mindig mondja, hogy szép vagyok, csinos, szexi. Először nem hittem el neki, de most már, ha tükörbe nézek, én is úgy látom. Most nincs rajtam semmi smink (minimális szokott rajtam lenni hétköznap) és még így is szépnek találom magam. Ez normális?

2012. nov. 12. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát azt hiszem ennek kéne a normálisnak lenni. Na jó, aki tényleg nem néz ki valami jól, azt is látni kell azért, tehát énképzavarokba azért nem kell esni.
2012. nov. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
igen az!
2012. nov. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nőtt az önbizalmad mellette, így kell ezt csinálni! Kép?
2012. nov. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

teljesen normális :)


az a nem normális hogy a 90 %-uknak tökéletes alakja van és folyamatosan csak azt hallani hogy ők mennyire dagadtak...

2012. nov. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!