Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek az normális,...

Szerintetek az normális, hogyha szépnek látom magam?

Figyelt kérdés
Régen mindig úgy gondoltam, hogy nem vagyok szép, csúnya vagyok. Mióta megismertem barátomat egyre nagyobb lett az önbizalmam, mindig mondja, hogy szép vagyok, csinos, szexi. Először nem hittem el neki, de most már, ha tükörbe nézek, én is úgy látom. Most nincs rajtam semmi smink (minimális szokott rajtam lenni hétköznap) és még így is szépnek találom magam. Ez normális?

2012. nov. 11. 11:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez mégis milyen kérdés?:)) naná!! sokan úgy is szépnek tartják magukat h senki nem mondja nekik, de nincs is szükségük rá...attól nem vagy beképzelt, hogy elfogadod magad, és bele tudsz nézni úgy a tükörbe h tetszik, amit látsz. és soksok jó pont a barátodnak, hogy ennyit udvarol neked, mert így láthatod azt amit ő lát! ez hidd el, jó tulajdonság, ne veszítsd el, de ne is szaladjon veled el a ló.
2012. nov. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Csak már furcsálltam, hogy így érzek. Eleinte nem is értettem, hogy miért tetszek neki, miért van velem, mert ő külsőre és belsőre is ő 100%. De én...

Mostanában meg már kezdem észrevenni, hogy szépnek látom azt, aki a tükörből visszamosolyog rám. Nem akarom, hogy elszaladjon velem a ló, már így is azt hittem, hogy elszaladt. Köszönöm a választ! :)

2012. nov. 11. 12:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha valaki szépnek gondolja magát és ezt nyílvánosan is másokkal közli az már beképzeltség , de szerintem teljesen normáis ha szépnek gondolod magad és a tükörbe nézegeted magad . De ne gondolkodj úgy ha szép is vagy hogy bárki ott van melleted azt hiszed hogy szerelmes beléd stb . Mert olyan undorító hogy minden lány azt hiszi hogy ő a topp sztár modell (az osztályunkban) .
2012. nov. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Teljesen normális. :) Sok lány nem elégedett magával szomorkás, boldogtalan. Ha ők is elhiszik, hogy szépek jobb a kisugárzásuk jól érzik magukat a bőrükben. Ezért a fiuknak is jobban tetszenek. Nekem nagyon növelte az önbizalmam, hogy mindenki nézett dicsértek és egy kib.szott nagy egoista vagyok :DD De mindenkinek tetszem. Van egy fancsali barátnőm aki mindig szomorú úgy néz mintha citromba hatapott volna pedig szép, de minde kinek elmegy a kedve attól hogy szóba elegyedjen vele! Bocsánat ezért a regéért, de ezt muszály volt leírnom! És lányok szeressétek magatokat mert ha jól érzitek magatokat a.bőrötökben sokkal jobb a kisugárzásotok és szimpatikusabbak lesztek/ jó lesz rátok nézni! ;) (Amúgy mikor az első barátommal összejöttem akkor nekem is megnőtt az önbizalmam.)
2014. dec. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!