Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elsősorban fiúk! Vonzó vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban fiúk! Vonzó vagy taszító, ha az adott lánynak normális az önértékelése, szépnek látja magát?

Figyelt kérdés
A szépség persze erősen szubjektív dolog, de én tetszem magamnak, szeretem magamat. Úgy gondolom ez lenne a normális, de most divatos lett, a "jaj de hájas vagyok" (kb 50 kilóval) és a többi... Nem gondolom magam világszépének, de ha tehetném nem változtatnék semmin, mert az már nem én lennék. Szépnek látom magam, de nem nézegetem folyton a tükörben magam és nem terjesztem úton útfélen. Egyszerűen csak elégedett vagyok. Ez mások szemében ellenszenvesnek hat?
2009. ápr. 19. 15:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez tök jó!
2009. ápr. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szamomra nem ellenszenves. Te egy nagyon boldog ember lehetsz. Fontos hogy elegedettek legyunk a testunkkel/arcunkkal es jol erezzuk magunkat a borunkben.
2009. ápr. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
nekem a legjobb haverom megszólt egyszer ezért. mert hogy én azt hiszem magamról, hogy olyan igen jó csaj vok. hát sztem nem így van, átlagosnak tartom magam, ennyi. valakinek ez is baj :S
2009. ápr. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalában nem.

Ha nem vagy beképzelt(nem helyezed magad mások fölé) akkor ez nagyon fontos.

Gondolj bele, ha te sem szereted önmagad, akkor hogyan szerethetnének mások?

Akinek emiatt ellenszenves vagy az sz@rjon sünt, ez az egészséges gondolkodás.

21/ffi

2009. ápr. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Értékelem ezen jó tulajdonságod! Barátnőm is hasonlóan vélekedik magáról, nagyon örülök is neki, mert ha oda kerül a sor, mindenféle huza-vona nélkül megszabadul ruhadarabjaitól, nincs benne az az érzés, hogy mit fogok hozzá szólni, mert amúgy is imádom. Nagyon jó dolog ha tisztában van az ember saját magával, jó az önértékelése, később ebből rengeteg hasznot húzhat majd.
2009. ápr. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök jó, hogy így állsz hozzá magadhoz. Az elégedetlenkedők között sok olyan van, akik csak a külsővel foglalkoznak és semmi nem jó nekik. Neked így már sokkal több időd van a belső értékekkel foglalkozni. Ez nem ellenszenves. Az lenne ellenszenves, ha ezt másoknak újságolnád olyan stílusban, hogy "ugye milyen szép vagyok?"
2009. ápr. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Fiú vagyok. A lehető legjobban gondolod.
2009. ápr. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmi gond, ha az önbizalom nem megy át nagyképűsége, önteltségbe.

Ha a viselkedéseddel ilyen téren nincs gond, akkor ez csak azoknak nem tetszik, akik féltékenyek, irigyek.

2009. ápr. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

én irigyellek is :)

bárcsak nekem is lenne egészséges önbizalmam, sajnos nem vagyok teljesen megelégedve magammal, remélem egyszer én is meg leszek!!:)

2009. ápr. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, nem gondoltam ennyi pozitív válaszra! Nem tartom magam nagy képűnek, csak van egy erős énképem, ami az én korosztályomban nem megszokott. És gondom se volt még ebből soha, csak érdekelt mások vélemény is. :) (ha van még aki szívesen válaszol, vagy esetleg másképp gondolja, érdeklődve várom)
2009. ápr. 19. 16:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!