Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Újabban a kortársaim miért...

Újabban a kortársaim miért akarják hamar elveszteni a szüzességüket? És miért tartják cinkesnek, ha én meg nem?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és számomra felfoghatatlan, hogy az osztály 2/3-a már volt pasival. És engem meg leszbinek tartanak, mert én még nem és mert pasim sem volt. Vagy túl maradi vagyok vagy mi??
2012. nov. 18. 21:39
1 2
 11/11 anonim válasza:
100%

Szia!

Ez eddig nekem is fura :s én 15 éves vagyok , eddig még barátom se volt , vagyis egy fiu szórakozott velem (én szerettem ) de le akart fektetni ezért ugy döntöttem nem járok vele , mert én nem akartam , és már ezzel cikiz egy jó ideje , hogy gyáva voltam , az én hibám , meg hogy a többi velem egykorú már nem szűz -.- , szerintem ez ugy hülyeség ahogy van... 17-18 körül szerintem bőven elég elveszteni a szüzességed.. , napokat filóztam mit csináljak , de végül a nem -melett voksoltam mert tul fiatalnak tartom magam 15 évesen ehez... , és aki olyan hülye , hogy megbaszatja magát 16 évesen az magára vessen ha terhes lesz.

2012. nov. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!