Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nem rég történt meg az első...

Eniii *-* kérdése:

Nem rég történt meg az első sex . A barátom már nem volt szűz. De nekem az első nagyon fájt. Már többször is csináltuk. De nekem mindig fáj az eleje mikor bedugja. Miért van? :

Figyelt kérdés
Segitsetek.! :
2012. nov. 19. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez önmagában nem kell, hogy baj legyen, ha pár alkalom után elmúlik. De ha ez azért van, mert nem izgulsz fel rendesen, nem vagy elég nedves, akkor ezen változtassatok.
2012. nov. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
előjátékkal minden rendben van?
2012. nov. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak ismételhetem... ha fáj, valamit elrontotok az elején. NEm elég 1-2 perc bemelegítés és ha fél óráig tart, vagy tovább, akkor se félj kimondani neki, hogy "Várj, nekem ez kevés.", különben fájni is fog. Mindig. Nem azért, mert kezdő vagy, hanem mert bár ő nem szűz, nem jól csinálja a dolgát.
2012. nov. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
én is ezt tudom ajánlani hogy előjáték kell. bár az sem segít mindig ( tapasztalat) az is nagyon fontos hogy lazulj el ne görcsölj rá.
2012. nov. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Előjáték a lényeg, nem csak a hossza hanem a minősége is számít. Amikor már annyira folysz lent hogy kívülről is érezni hogy tocsogsz, tökéletes, nem fog fájni.
2012. nov. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!