Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiuk, ti a szüz lányokal...

Fiuk, ti a szüz lányokal szerettek lefeküdni jobban vagy az olyanokkal akikmár többször csinálták?

Figyelt kérdés
2011. dec. 17. 00:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha a barátnőm szűz akkor , a szűzlánnyal szeretek, ha nem akkor a nemszűz lánnyal!

Ha csak egyéjszakás kalanokrül van szó, akkor macera a szűz lány, de nem is értem, hogy miért akarná egy lány 1éjszakás kaland következtében elveszteni a szüzességét

2011. dec. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szűzlány.
2011. dec. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Én azt szeretem akinek már van tapasztalata. Nem én szeretném megbontani az ártatlanságát, ha nem vagyok benne annyira biztos. persze az igaz szerelem más tészta.
2011. dec. 17. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Kell a faszomnak szűzlány. Hosszú ideig rimánkodni kell neki, ráadásul totál béna is lesz. Ha a csajok nem szeretik a szűz pasikat, akkor én sem a szűz csajokat.
2011. dec. 17. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én egy szűzlányt nagyon szeretnék. Nem voltam még ártatlan leányzóval.
2011. dec. 17. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
A szuz lany esete nem ugy indul hogy egy ejszas kapcsolat.. eloszor is szerelemes es azert van benne..de azutan van hogy mert szuz es nem alakitoot akkorat a fiu meg csak felszedte mint sklapot es nem is tervez sok komolyat csak egy a sok kozul..de szegeny szuz lany ezt nem tudja es lefekszik vele ott benaz es szenved a fiu meg latja hogy jaj ez is egy dilettans akkor fen all hogy ebbol lessz az egy ejszakas kapcsolat.. elvegre nem is vette komolyan csak bejott neki a buliban hogy ne egyedul legyen..Szegeny szuz lanyok ilyenkor hoppon maradnak pedig nekik nagyon fontos az elso alklaom mert azert csak arra fognak emlekezni sokaig de a fickonak ezmar sokadik tehat neki ez egy asok kozul csak egy urites...
2011. dec. 17. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Igaz van az elozonek... elindul a dolog kedveskedes ..ismerkedik az ember amasikkal aztan ha jol alakulakkor megint talakoznak.. ha egyiknek nem tetszik akkor nem erolteti vagy kidumalja hogy ja ezert azert ekkor akkor nem er ra...aztan elkopik a dolog.. ha viszont jol erzik egymast egymas tarsasagaban akkor megint erdeklodnek ki mikor er ra...ez mindket oldalrol dolgozik..en is voltam ugy hogy megismertem egy lanyt aztan az elso feloraban ra jottem hogy avetos es nem erdekel.. sajnos a fiuk sokszor ilyenkor azonnal eldontikhogy na jo akkor ez sem komoly csak meglessz dugva aztan almas lessz. gyhogy szegeny szuz lany bele ad minden apait anyait aztan megis vizet kap.. Igy volt egyszeregy lany az elso feloraban beszolt hogy jokepu vagyok es jarna is velem de azonnal megmondja hogy nem fekszik le velem mert akkor uatnna azonnal ott hagyom ..nalla kell jarni egy fiunak 2 honapig mig valami lehet ha ez ido alalkt is kitart a fiu mellette akkor kezd engedni tappert es kis egyebet de a dugas akkor istbu neki..Mondtam hogfy kedves vagy de nagyon konzervativ de ha apacanak akrsznevelkedni akkor rossz here jottel mert amai fiuk ha dugsz ha nem elobb utobb lapatra fogank tenni...erre mesertodott.. erdekes modon meg sokaig kavartam vele ugyan tudtam hogy nem lessz semmi belolle de mint az erdeksseg miatt vele voltam mert amugyrendes es okos csaj volt csak az a fajta akinel a szulok nek van gyerekuk de szerintem a fater nem lattameg meztelenul az anyukajat.. ilyen szent fazekcsalad lehetett... Azta egy ido mulva el laposodotta dolog mert moziba mentunk ott sem enegdett semmi tapit uaynna meg haz kiseres es beszelgetes fel hozzjuk nem lehette menni mert afaterja vigyazott ra ..ha felmenyunk egyutt neztuk a tevedtaz aopukaott ult melletunk..a szobajaba nem lehette bemeni az ajtot nyitva keleltt hagyni szoval nem volt egy vadregenyes kapcsolat..aztan hozzm sem jott fel mert ha megtudja a fater juj lessz belole... aztannekm is terhes volt igy hogy mindig sehol semmi aztan abba maradt valahogy de sajnaltam mert ertekes okos csaj volt csak sajnos rossz helyre es rossz idoben szulette.. ki tudja ha ossefutnek vele megint biztsosn ujra melegedne a dolog es azota talan mar mas nezete is van..Mindegy neked sok sikert ...
2011. dec. 17. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
azzal, akivel járok, azzal szeretek lefeküdni.ha szűz,akkor is, ha nem, akkor is
2011. dec. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!